mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود کتاب رمان Mordeh Shoor مرده شور – جلد دوم قاتل سریالی

من همانی هستم که روزی برایت سرافکندگی بودم و بدان که روزی آرزویم را خواهی داشت! من مرده شور هستم .  آمده ام تا نجسی ها و ناپاکی ها را بشویم, آمده ام تا یک کاسه آب بریزم روی کثافتی که آدمها از خودشان ساختند و بعد غسلشان بدهم و خباثتشان را دفن کنم! داستان رمان مرده شور در مورد یه دختر مرده شوره که با یه گروه قاچاقچی همراه میشه . یه دختر شاید دزد! شاید بد و شاید خوب!

قسمتی از متن رمان Mordeh Shoor :

صدای قدمهای سریعی که از پله ها بالا می اومدن باعث شد عرق سردی رو تنم بشینه . با هراس به درِ اتاق نگاه کردم.داشت میومد. تو تاریک و روشن اتاق چشم چرخوندم. چشمم به کمد اتاق افتاد. از بالا تا پایین نگاهش کردم. بزرگ بود جا میشدم! سریع به سمتش رفتم و درش رو بیصدا باز کردم.صدای قدمها آروم تو راهرو پیچید. با یه حرکت رفتم توی کمد و درشو بستم.لای لباسهای آویزون شده گم شدم. پچ پچ وار غر غر کردم نگا چه همه هم لباس داره مرتیکه ی الاغ صدای در اتاق که اومد،دستم رفت رو دهنم و چسبیدم به عقب کمد!چشمهام گشاد شده بود. پیدام میکرد کارم تموم بود! دستِ دیگم رفت پشت کمرم و اسلحمو لمس کردم. تمام بدنم خیس عرق بود. قدمها آروم آروم داشتن به کمد نزدیک میشدن و من واضح تر صدای قلبمو می شنیدم. چشمامو بستم و لرزون یه بسم الله گفتم. قدمها جلوی کمد ایستادند. ضربان قلبم تند تر از این نمیزد! همه ی بدنم می لرزید. خدایا درو باز نکنه, نگاهم به رو به رو بود.نفس نفس میزدم.با حرکت قدمها به یه جهت دیگه لبخند ترسیده ای روی لبم نشست. داشتم نفس راحتمو می دادم بیرون که گوشه ی کتش رو گرفتم و تو یه حرکت برش گردوندم.

دو تا انگشتمو ردم گوشه ی گلوش نبضش می زد!دستمو برداشتم و نفسی گرفتم به صورتش نگاه کردم . تقصیر خودش بود!میخواست درو باز نکنه! پوزخندی زدم. واقعا من از این می ترسیدم؟ از جا بلند شدم. ضربه ای که بهش زده بودم حالا حالاها می خوابوندش. باید زودتر از این خونه ی لعنتی می رفتم بیرون.دوباره نگاهی به هیکلش انداختم. ولی اگه به موقع ضربه نمی زدم کارم ساخته بود ها!م شدم و دستامو گذاشتم رو شونه هاش. سرشونه های کتشو چنگ زدم و با تمام زورم کشیدم. حتی یه میلی متر هم جا به جا نشد. دست و پام از ترسی که بهم وارد شده بود،شل و ول بود و زور نداشتم.راست ایستادم و با اخم گفتم هر چی خوردی پس ندادی نه؟ فقط هیکل گنده کردی نره غول؟ خیلی دلم می خواست یه تف هم بندازم ولی خودمو کنترل کردم. زیاد هم واجب نبود جا به جاش کنم. تو اون تاریک و روشنی واقعا اذیت می شدم. به خصوص با وضعیت چشمام! دستمو بردم زیر گلوم و با یه حرکت ماسکو از روی صورتم برداشتم. بدون نگاه دیگه ای از اتاق زدم بیرون . و ادامه داستان ….

توضیحات کتاب Mordeh Shoor :

– نام کتاب : مرده شور (جلد دوم قاتل سریالی)

– نویسنده : LAVENDER

– تعداد صفحات : 195

– فرمت های : PDF و APK

– قابل استفاده در کامپیوتر و گوشی های اندروید

لینک دانلود