دانلود انیمیشن Norm of the North: King Sized Adventure 2019 با دوبله فارسی

به روز رسانی :

1399/03/24 دوبله فارسی اضافه شد.

Norm of the North: King Sized Adventure 2019

نام یک انیمیشن زیبا و کمدی می باشد. داستان انیمیشن به جایی بر میگردد که در چین یک شی باستانی وجود دارد و مورد احترام و ارزش مردم چین است . این شی توسط فردی شرور به نام دکستر دزدیده می شود و حالا شخصیت اصلی داستان یعنی نورم باید با کمک دوستان لمینینگی خود آن شی را پیدا کند. در

انیمیشن Norm of the North: King Sized Adventure

نورم قسمت های مختلف دنیا را برای پیدا کردن این شی می گردد تا این شی با ارزش را پیدا کند و به مردم چین بازگرداند اما در راه اتفاقات بد زیادی برای او می افتد اما نورم هرگز دلسرد نشده و با کمک دوستانش به راه خود ادامه می دهد . این انیمشین درباره داشتن هدف و پا فشاری بر روی هدف تمرکز دارد و به ما می آموزد که اگر هدفی داشته باشیم برای به دست آوردن آن باید تلاش کنیم. این انیمیشن با داستانی کمدی با شخصیت پر دردسر نورم، این موضوع را به ما نشان می دهد. 
نام: Norm of the North: King Sized Adventure 2019
شرکت سازنده: Assemblage, Dream Factory Group, Splash Entertainment
کیفیت: 720p - 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی - فارسی
ژانر: انیمیشن ، خانوادگی ، کمدی
مدت زمان پخش: 90 دقیقه
محصول کشور: چین ، آمریکا ، هند ، کره جنوبی
فرمت فایل: MKV
کارگردان: Richard Finn, Tim Maltby
نویسنده: Daniel Altiere, Steven Altiere
ستارگان: Jennifer Cameron, Brian Dobson, Michael Dobson
رمز فایل: www.download.ir

Norm of the North: King Sized Adventure 2019
Before planning an awesome wedding for his grandfather, a polar bear king must take back a stolen artifact from an evil archaeologist first.
An evil archaeologist named Dexter finds and steals a mysterious Chinese artifact. Norm is then accompanied by a group of lemmings to go retrieve the ancient artifact. They travel across the globe in search of what was stolen from the people of China.


لینک دانلود