تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ben 10 Up to Speed v1.7.5 + مود

Ben 10: Up to Speed بازی اندروید در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Cartoon Network عرضه شده است . در این بازی شما برای دویدن ، پرش و عبور از مسیرهایی که در آن با دشمنان و موانع مختلف روبرو میشوید از قدرت های بن تن و ساعت مچی او باید استفاده کنید. Ben دارای یک ساعت مچی به نام Omnitrix می باشد که اجازه می دهد او به موجودات دیگر تبدیل شود . هر یک از این موجودات دارای توانایی های منحصر به فرد هستند. شما باید از این ویزگی ها برای عبور از موانع روبرو ، شکست دادن دشمنان و دوری از خطرات مسیر خود استفاده کنید و به پایان مراحل برسید .

محیط بازی اندروید Ben 10 Up to Speed

ویژگی های بازی Ben 10: Up to Speed اندروید:– گرافیک و محیط جذاب– دشمنان مختلف– بازی در مکان ها و محیط های مختلف– انواع دستاوردهای مختلف برای جمع آوری– جمع آوری سکه های موجود در مسیر– قدرت های مختلف برای باز کردن– کنترل شخصیت های مختلف– کنترلرهای لمسی خوب برای هدایت شخصیت های بازی– گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان آور– لینک مرتبط : Google Play

Ben 10 Up to Speed v1.7.5 + moc

MEET BEN TENNYSON
Ben was on a road trip with his Grandpa Max and cousin Gwen when he discovered the alien watch known as the Omnitrix. Now, he can use it to turn into alien superheroes, each with amazing abilities.

لینک دانلود