تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

بازی موبایل : Pro Golf 2010 World Tour – تور جهانی گلف بازان حرفه ای 2010

با حرفه ای های گلف دنیا در گوشی همراه خود به رقابت بپردازید .
نسخه 2010 بازی زیبا و سرگرم کننده ورزشی گلف این بار با گرافیکی زیباتر و طبیعی تر به یک بازی مهیج و سرگرم کننده در گوشی های همراه تبدیل شده است . وجود 5 بازیکن حقیقی و مطرح و سرشناس گلف دنیا در این بازی موبایل موجب شده که این نسخه واقعی ترین و نزدیک تری بازی گلف همراه با دنیای واقعی بازی گلف باشد .بازی کنانی همچون Sergio Garcia, Vijay Singh, Jim Furyk, Camilo Villegas و Justin Ros در 3 مکان مختلف دنیا یعنی جزایر فیجی ، کوههای امریکا و روستاهای انگلستان با یکدیگر به مسابقه و رقابت می پردازند. گرافیک سه بعدی جالب و پرداختن خوب به جزئیات در این بازی گلف موبایل از ویژگی های آن است . به گفته سایت سازنده نزدیک ترین بازی موبایل که به بازی حقیقی گلف شبیه است بازی Pro Golf 2010 World Tour است .


از ویژگی های این بازی گلف می توان به :

– انتخاب میان 5 بازیکن از سرشناس ترین های گلف دنیا : Sergio Garcia, Vijay Singh, Camilo Villegas, Jim Furyk یا Justin Rose

– 54 سوراخ گلف برای کامل کردن تمام بازی متشکل از سه مرحله کامل 18 سوراخه در سه مکان مختلف دنیا جزایر فیجی ، کوههای امریکا و روستاهای انگلستان !

– گرافیک عالی و دلچسب بازی که به جزئیات پرداخته است .

– حالات مختلف مسابقات و رقابت

– شرکت در تورنومنت های مختلف و معتبر در سراسر دنیا

و ..


این بازی برای گوشی های سیمبیان سری 60 ، سری 40 ، و گوشی های جاوا سونی اریکسون و حتی سامسونگ و ال جی و همچنین پاکت پی سی منتشر شده است .

 

لینک دانلود