دانلود بازی کامپیوتر Bioshock 1-2 Remastered Collection نسخه CODEX

BioShock The Collection مجموعه ای بازسازی شده از سری بازی های بایوشاک که BioShock, BioShock 2 و BioShock Infinite را شامل می شود . وظیفه ساخت عناوین ارتقا یافته این مجموعه را استدیو Blind Squirrel Games برعهده داشته و به تازگی توسط کمپانی 2K Games برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . در این نسخه شاهد بهبود گرافیک ، فریم ریت و گیم پلی بازی خواهیم بود به طوری که هر سه بازی با کیقیت 1080p و نرخ 60 فریم بر ثانیه بر روی هر سه پلتفرم پشتیبانی می شوند . در کنار بخش تکنفره که تمامی نسخه ها آن را شامل می شوند ، شاهد محتواهای اضافی Minerva’s Den و Burial at Sea خواهیم بود . طبق گفته سازندگان بازی تنها BioShock Infinite برای نسخه های کنسولی بازسازی شده و برای نسخه PC همان ورژن قبلی است همچنین تمامی بازی ها به جز BioShock 2 از بخش مولتی پلیر پشتیبانی می کنند .

سایر توضیحات : سال 2007 بود که اولین نسخه از سری بازی های بایوشاک منتشر شد و در همان روزهای ابتدایی توانست توجه بسیاری از گیمرها و منتفدان را به خود جلب کند ، بازی که در مراسم E3 2006 توانست هفده جایزه را به خود اختصاص دهد و در مراسم سال 2007 عنوان بهترین بازی در سبک اکشن ماجراجویی را به نام خود ثیت نمابد . داستان بایوشاک در سال 1960 روایت می شود ، زمانی که هواپیمای قهرمان داستان یعنی جک در اقیانوس سقوط می کند . هنگامی که جک در حال سقوط به اعماق دریا است با صحنه ای باورنکردنی روبرو می گردد ، شهری به نام رپچر که توسط فردی ثروتمند به نام Andrew Ryan اندرو رایان در سال ۱۹۵۰ برای جلوگیری از ارتباط مردم با جهان خارج ساخته شده است . اما داستان به همینجا ختم نمی شود ، پس از کشف ماده ای به نام آدام که دارای نیروی ویژه ای بوده و قابلیت های جدیدی به انسان می بخشذ ، جنگی عظیم به راه می افتد . داستن بایوشاک 2 نیز 10 سال پس از اتفاقات نسخه اول روایت می شود که جک توانسته تمامی خواهرهایش را نجات دهد به جز یک نفر ، خواهری که وابستگی عمیقی به ظهر ریچر داشت و توانست از آن شهر دل بکند و به مرور تبدیل به موجودی به نام خواهر بزرگ شد .

 مشخصات بازی BioShock The Collection :نام بازی : BioShock The Collectionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Blind Squirrel Gamesمنتشر کننده : 2K Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM
لینک دانلود