دانلود نرم افزار honestech VHS to DVD 10.0 Deluxe v10.0.13

به روز رسانی :

139/11/29 نسخه honestech VHS to DVD 10.0 Deluxe v10.0.13 اضافه شد .

honestech VHS to DVD

نوارهای VHS در دستگاه های ویدئویی خانگی مورد استفاده قرار می گرفت و بسیاری از مردم در چندین سال گذشته فیلم های سینمایی ، فیلم های خانوادگی و بسیاری دیگر از تصاویر را بر روی این نوارها مشاهده می کردند. با پیشرفت تکنولوژی و همچنین ورود CD ها کم کم دیگر استفاده از این نوارها منسوخ شد و  VHS جای خود را به CD داد ، امروزه نیز دیگر کم کم CD ها جایگاه خود را به دیسک های DVD می دهند که دارای ظرفیت و حجم بیشتری برای قرار دادن فایل ها در آن ها قرار دارد. شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که چگونه تصاویری که بر روی نوارهای ویدئویی قدیمی قرار دارند به به DVD تبدیل کنید. در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا خواهید شد.

Honestech VHS to DVD  نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن شما قادر خواهید تا تصاویر و ویدیو های موجود بر روی VHS را به DVD تبدیل کنید. برای این کار کافیست شما دستگاه ویدئو خودتان را به از کامپیوتر متصل کرده و یک دستگاه DVD Writer نیز بر روی سیستم خود داشته باشید . سپس با استفاده از این نرم افزار و ابزار آن به راحتی قادر به تبدیل این تصاویر می باشید. در این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر منوهایی را قرار دهید تا بر روی دیسک DVD شما به راحتی بتوان به کنترل تصاویر پرداخت. این نرم افزار محصولی از شرکت Honest Technology می باشد.

  • ویژگی های نرم افزار honestech VHS to DVD

– تنظیم زمان ضبط تصاویر

– دارای افکت های متنوع در منوسازی برای DVD

– مدیریت آسان بر فایل ها

– پشتیبانی از دیسک های CD-R/RW, DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD+RW DL برای عملیات کپی

– پشتیبانی از فرمت های سازگار با PSP و iPod برای تبدیل

– ابزار ضبط صدا

– پشتیبانی از DVD های دو لایه

 و … .

نام: honestech VHS to DVD
شرکت سازنده: nchsoftware.com
ورژن: v10.0.13
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.r

honestech VHS to DVD 10.0 Deluxe v10.0.13

Save treasured family memories with this program. Ideal for beginners, this small unit features Easy Wizard Mode to transfer tapes at a touch, while Creative Mode includes the ability to edit video and upload to social media.

لینک دانلود