تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Bullzip PDF Printer v11.9.0.2735

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/29نسخه جدید Bullzip PDF Printer v11.9.0.2735 اضافه شد.

نرم افزار Bullzip PDF Printer یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی ساخت و چاپ فایل های پی دی اف به شمار میرود که برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . این نرم افزار رایگان است و کاربران می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند . در نرم افزار Bullzip PDF Printer می توانید از تمامی‌ عکس و نوشتار با هر فرمتی یک فایل PDF تهیه کنید و این نرم افزار به صورت یک پرینتر مجازی به سیستم شما اضافه میشود . یکی از ویژگی های بسیار خوب نرم افزار Bullzip PDF Printer پشتیبانی از زبان فارسی است که می تواند شما را در انجام کارها بسیار کمک کند و شما از سر درگمی خارج شوید . با نرم افزار Bullzip PDF Printer همچنین می توانید سند خود را با یک علامت چاپ حروف و سفارشی کردن آن مانند فونت ، رنگ ، اندازه ، عرض طر ح، لایه، چرخش ، و موقعیت بپردازید .

 ویژگی های نرم افزار Bullzip PDF Printer :– پشتیبانی از زبان فارسی و بیش 50 زبان دیگر– چاپ به صورت PDF از هر برنامه ویندوزشتیبانی از سیستم عامل های 64 بیتیخروجی مستقیم به فایل یکسان در هر زمان و یا سریع برای مقصدخروجی کنترل و برنامه نویسیرابط کاربر گرافیکی– قابلیت گذاشتن رمز عبور حفاظت از اسناد PDFتنظیمات کیفیت (صفحه نمایش ، چاپگر ، کتاب ، پیش از چاپ)تنظیم خواص سند متن علامت ، اندازه ، چرخش ، و شفافیتاسناد گرفتن و پس زمینه– اضافه کردن اسناد prependingکنترل رابط کاربریرابط خط فرمان به تمام تنظیماتپشتیبانی از ویندوز سرور ترمینالانواع خروجی های چندگانه پشتیبانی شده مانند : BMP ، JPEG ، PCX ، PDF ، PNG ، TIFF و …

Bullzip PDF Printer v11.9.0.2735

BullZip PDF Printer - a virtual printer allows you to print a PDF document from any application Microsoft Windows, which supports printing. It is enough to specify the PDF Printer instead of the standard and any document, or the image will be converted and saved as PDF file.

لینک دانلود