تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Disable Windows 10 Tracking

به روز رسانی :

1394/6/31
نرم افزار Disable Windows 10 Tracking ابزاری است قدرتمند که توسط آن می توانید در ویندوز 10 ابزار های جاسوسی و  ابزارهای مختلف را غیر فعال کنید . نرم افزار Disable Windows 10 Tracking به صورت پرتابل بوده و با کلیک بر روی آن می تواند نرم افزار را اجرا نمایید . در نرم افزار Disable Windows 10 Tracking می توانید سرورهای مایکروسفت که داده های کاربران را دریافت میکنند را مسدود کنید و از ورود آن ها جلوگیری کنید . با دانلود کردن نرم افزار و اجرا کردن آن می توانید گزینه های مورد نظر خود را برای انجام عملیات انتخاب کنید و سپس بر روی Go Private کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود . 
دانلود آخرین نسخه نرم افزار Disable Windows 10 Tracking
دانلود آخرین نسخه نرم افزار Disable Windows 10 Tracking
 ویژگی های نرم افزار Disable Windows 10 Tracking :– گزینه ای برای غیر فعال کردن ویندوز مدافع– بهینه سازی– ثابت  نگه داشتن “AllowTelemetry”– در نهایت مدیریت آشکار EXE به صورت خودکار ورود به سیستم ! اگر خطا رخ می دهد، DisableWinTracking.log اطلاعات دقیق در مورد خطا حاوی مشکلات بوجود آمده بنابراین (توسعه دهندگان نرم افزار ) می توانند مشکلات شما را حل کنند .– پشتیبانی فقط از ویندوز 10

Whats New Option to disable Windows Defender Optimizations Fixed “AllowTelemetry” Finally changed the exe manifest to automatically request Administrator privileges. Logging! If an error occurs, DisableWinTracking.log will contain detailed information about the error so we (the developers) can help you fix it.

لینک دانلود