تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار iMindMap Ultimate v10.1.1

به روز رسانی :

1398/07/01نسخه v10.1.1 اضافه شد.

iMindMap Ultimate ابزاری است بسیار قدرتمند برای طراحی نقشه های ذهنی که کاربران می توانند با استفاده از قابلیت های این نرم افزار بهترین اثر را ایجاد کنند . شما با استفاده از یک فضای کاری بصری ، ساختار unrestrictive و تعداد زیادی از فایل های بصری می توانید نقشه ی خود را روی بردار پدید بیاورید . نرم افزار iMindMap Ultimate دارای نسخه قابل چاپ محاوره ای که موجب صرفه جویی در سربرگ و پاورقی می باشد . نرم افزار iMindMap Ultimate ترسیم و تولید کردن نقشه ها را برای شما فراهم میسازد و به راحتی می توانید اشکال به درون محیط کار ، نقشه‌ها ،  نمودارها ، دیاگرام‌ ها ، فلوچارت‌ ها و اشکال گرافیکی از پیش ساخته‌ شده را وارد کنید و همچنین به طراحی آن ها بپردازید . کار با تصاویری خیره کننده الهام بخشیدن تفکر خلاق شما با انعطاف پذیر و تحریک بوم  ، از جمله نمایش 3D ، واحد هنری ، فلوچارت ها ، آیکون ها و تصاویر می باشند .

ویژگی های نرم افزار iMindMap Ultimate :– اضافه شدن یک گزینه برای استفاده از سبک به طور پیش فرض در هنگام ایجاد نقشهنسخه قابل چاپ محاوره ای که موجب صرفه جویی در سربرگ و پاورقی میشود رفع متوقف شدن پانل نقشه سوئیچینگ کار بر روی ویندوز– رفع نقاط کنترل فلشرفع اشفتگی فکری موقتی بازیابی فایلپشتیبانی از آیکون میراث در فیلتررفع خروج زبانه معرفیپشتیبانی از شبکیه چشم اضافی برای UI مکاضافه شدن لینک محاوره ای برای ورود به سیستم تغییرکار با تصاویری خیره کننده– قابلیت طراحی ایده های بکر وناگهانیجمع آوری اطلاعات در یک مرکز واحد
نام: iMindMap Ultimate
شرکت سازنده: Ayoa
ورژن: v10.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

iMindMap Ultimate v10.1.1

iMindMap 10 has been polished and refined. A cleaner, sharper software for distraction free focus and sophisticated productivity. Crisper, cleaner and more intuitive than ever. New and updated features give you the fluidity required for big thinking and enhanced productivity.

لینک دانلود