تبلیغات
تبلیغات

دانلود نسخه سوم نرم افزار iPadian شبیه ساز آیپد روی ویندوز

به روز رسانی :

1394/11/20

نرم افزار iPadian شبیه ساز آیپد روی ویندوز ، تا بحال برای راحتی کاربران نرم افزار های شبیه ساز زیادی را معرفی کردیم اما امروز قصد داریم نرم افزار جالبی را به شما معرفی کنیم که محیط آیپد را برای شما شبیه سازی نموده و دارای فروشگاه اختصاصی برای نصب نرم افزار ها و بازی های مختلف می باشد . نرم افزار iPadian محیطی از سیستم عامل IOS را در کامپیوتر پدید میاورد که می توانید بازی و نرم افزار های محدودی را دریافت نمایید . شما در این نرم افزار نمی توانید فایل های خود نظیر بازی و نرم افزار را از داخل کامپوتر به ipad خود انتقال دهید و فقط از App store داخل نرم افزار این کار را می توانید انجام دهید .

کیفیت بالای اجرای نرم افزار ها و گرافیک بالای بازی های اجرا شده را می توان از مزیت های نرم افزار iPadian نام برد . پس از نصب آخرین نسخه نرم افزار iPadian برخی از نرم افزار ها بصورت پیشفرض نصب می شوند به عنوان مثال بازی Angry Bird و یا Fifa 14 . همینطور نرم افزار هایی مثل Photoshop ، Gmail و مسنجر KIK بصورت خودکار در محیط نرم افزار نصب می شوند . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های این نرم افزار را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود این نرم افزار لذت ببرید .

 ویژگی های نرم افزار iPadian شبیه ساز آیپد روی ویندوز :– قابلیت اجرا بر روی تمامی نسخه های ویندوز– امکان اجرای بازی های آیپد با کیفیت اچ دی– امکان نصب نرم افزار های معروف از استور نرم افزار– دارای نرم افزار ها و بازی های از پیش نصب شده

تصاویری از محیط نرم افزار iPadian

دانلود آخرین نسخه نرم افزار iPadian شبیه ساز آیپد روی ویندوز

iPadian.2.www.Download

دانلود آخرین نسخه نرم افزار iPadian شبیه ساز آیپد روی ویندوز از دانلود فارسی با لینک مستقیم

لینک دانلود