تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار STANDARD Codecs v7.7.0 for Windows 7/8/10

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/04نسخه جدید STANDARD Codecs v7.7.0 اضافه شد.

نرم افزار STANDARD Codecs بسته های کدک برای ویندوز 7 و 8 توانایی به تماشای فیلم بدون دانلود یا نصب کدک های جداگانه برای هر فرمت فایل های ویدئویی را ارائه می دهد . نرم افزار STANDARD Codecs بسته ای کامل از کار با کد ویدیو ها و کدک های صوتی  خارجی برای کاربرانی که به اینگونه روش عادت کرده اند را فراهم می سازد . با نصب نرم افزار STANDARD Codecs می توانید با نصب کردن اين كدك در ويندوز 8 فايل‌هايي با پسوند amr , mpc , ofr , divx , mka , ape , flac , evo , flv , m4b , mkv , ogg , ogv , ogm , rmvb و … توسط پخش كننده ويندوز 8 به راحتي قایل اجرا مي‌ باشد . اين نرم افزار با اضافه كردن فايل‌هايي مثل MKV به پلير ويندوز 8 تنها با استفاده از راست كليك كردن فایل ها را خیلی سریع باز می کند و امكان فعال كردن خاصيت پيش نمايش براي فايل‌هايي مثل MKV و FLV و فايل‌هاي جديد ديگر است . نرم افزار STANDARD Codecs قابل استفاده در ويندوز 7 نيز مي باشد . لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار STANDARD Codecs در ادامه مطلب … با نصب این بسته پیشرفته کدک ، کامپیوتر شما خیلی پیشرفته خواهد شد و قادر به تولید هر ویدیویی معروف و یا فرمت های صوتی ،خواهید بود . و این نرم افزار سینمای خوانوادگی حرفه ای را برای شما ایجاد می کند . حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید فیلم یا آهنگی را بر روی کامپیوتر اجرا کنید با پیغام خطای نیاز به کدک مواجهه شده باشید که در این صورت شما نیاز به کدک دارید که نرم افزار STANDARD Codecs مشکل شما را حل می کند . این نرم افزار وضعیت فعلی کدک های صوتی خود را می تواند از طریق ابزار داشبورد مرکزی ، که توصیه می شود به تنها متخصصان و کاربران چاشنی که تجربه کار با کدک های چند رسانه ای را ندارند و استقرار ، بهینه سازی کاربران را در حال استفاده کنترل می کند و همچنین این نرم افزار از XBOX360 به عنوان توسعه دهنده برای پخش فایل های MKV پشتیبانی می کند .

ویژگی های نرم افزار STANDARD Codecs : – امكان فعال كردن خاصيت پيش نمايش براي فايل‌هايي مثل MKV و FLV – به روز رسانی builtinاجازه استفاده از رمزگشاهای PDVD12 برای از  LiveTVپشتیبانی از استفاده از XBOX360 به عنوان توسعه دهنده برای پخش فایل های MKVپخش فایل های صوتی و فایل های M4A حاوی ALACپشتیبانی از ایجاد لیست پخش برای استفاده در مرکز رسانهغیر فعال کردن کدک های نصب شده بر روی سیستم خود

STANDARD Codecs v7.7.0 for Windows 7/8/10

Textual includes two elegantly designed light and dark variants of the user interface to match all tastes. The user interface itself has been refined all the way down to the very last pixel. Everything has a place and a purpose and nothing is in the way to create clutter.

لینک دانلود