دانلود نرم افزار TeamViewer 11.0.5173 برای اندروید

به روز رسانی :

1395/8/05

TeamViewer یکی از حرفه ای ترین و پرطرفدارترین نرم افزار کنترل کامپیوتر از راه دور می باشد که برای گوشی های اندروید در دسترس می باشد . نرم افزار TeamViewer ابزاری است که با آن می توانید به آسانی و با بالاترین امنیت به سیستم های ویندوزی ، لینوکس و مک متصل شوید و از راه دور آن ها را کنترل کنید . نرم افزار TeamViewer برای سیستم عامل های ویندوز ، مکینتاش ، لینوکس ، اندروید و آیفون طراحی شده است و به همین دلیل در میان نرم افزار های مشابه به یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های کنترل از راه دور تبدیل شده است و تاکنون بیش از 200 میلیون کاربر داشته است .

از طریق نرم افزار TeamViewer می توانید به راحتی کنترل موس و کیبورد کامپیوترتان را به دست بگیرید, همچنین می توانید بوسیله این نرم افزار به تمامی کامپیوترهای دوستان و اعضای خانواده نیز دسترسی داشته و کامپیوتر آنها را مدیریت کنید و اطلاعات مورد نظرتان را انتقال دهید. نرم افزار تیم ویوئر مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.3.3 به بالا می باشد. امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های این نرم افزار را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود این نرم افزار لذت ببرید.

 

کاربرد های نرم افزار TeamViewer :

– کنترل کامپیوتر از راه دور

– کمک به دوستان، همکاران و غیره

– دسترسی به کامپیوتر خود با تمامی اسناد و برنامه های نصب شده

– کنترل و مراقبت کامپیوتر از راه دور مانند سرور

 

ویژگی های نرم افزار TeamViewer :

– قابلیت انتقال فایل ها به آسانی

– پشتیبانی از صفحه کلید کامل همچنین کلید های مخصوص ویندوز

– پشتیبانی از چند مانیتور

– صدا و تصویر به صورت همزمان

– استانداردهای امنیتی بالا

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– پشتیبانی از اندروید 2.3.3 به بالا

تغییرات در نسخه جدید :

– اضافه شدن ویزگی های جدید

– بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات

TeamViewer provides easy, fast and secure remote access to Windows, Mac and Linux systems. TeamViewer is already used on more than 200,000,000 computers worldwide. You can use this app to:- Control computers remotely as if you were sitting right in front of them. On the go support your clients, colleagues, and friends. Gain access to your office desktop with all of the documents and installed applications. Remotely administrate unattended computers (e.g. servers)Features: Effortlessly access computers behind firewalls and proxy servers. Intuitive touch and control gestures (including Windows 8 multitouch support) Full keyboard functionality (including special keys such as Windows®, Ctrl+Alt+Del ) Transfer files in both directions. Multi monitor support. Sound and video transmission in real-time.Highest security standards: 256 Bit AES Session Encoding, 2048 Bit RSA Key Exchange.

 

TeamViewer

لینک دانلود