برنامه فشرده سازی فایل وینرار RAR v6.20.build110 برای اندروید

Winrar

یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای فشرده سازی فایل برای گوشی های اندروید می باشد . این نرم افزار قابلیت باز کردن تمامی فایل های ZIP و RAR را دارد و همچنین با تمامی فایل های TAR, CZ, BZ2, ISO, 7Z, XZ سازگاری داشته و قدرت تعمییر کردن فایل های خراب را دارد . بوسیله

نرم افزار Winrar

می توانید تمامی پوشه های دلخواهتان را از حالت فشرده خارج و یا بلعکس فشرده کنید و برای آنها رمز بگذارید. ما نرم افزار فشرده سازی فایل ها را به تمامی دارندگان گوشی های اندروید توصیه می کنیم.

بوسیله این نرم افزار می توانید بازی و نرم افزارهایی را که زیپ و یا دارای پوشه دیتا هستند دانلود کرده و به وسیله گوشی اندرویدتان فایل دیتا را از حالت فشرده خارج و بازی را نصب کنید . بوسیله این نرم افزار دیگر نیاز به نصب کردن بازی و نرم افزار زیپ شده توسط کامپیوتر نیستید و می توانید به راحتی تمامی عملیات نصب را بوسیله نرم افزار فشرده سازی فایل ها به راحتی انجام دهید . نرم افزار RAR مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.4 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های نرم افزار فشرده سازی فایل ها را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود این نرم افزار لذت ببرید.

نام: RAR
حجم فایل: 5 مگابایت
شرکت سازنده: rarlab
ورژن: v6.20.build110
آپدیت: 30 مهر 1401
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

به روز رسانی :

1401/07/30 نسخه v6.20.build110 اضافه شد .
  • 6 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *