تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Pocket Show v1.0.5 برای اندروید

Pocket Show

یک بازی معمایی و پازلی و در همین حال بسیار سرگرم کننده که می تواند آموزنده بوده و به اطلاعات عمومی شما بسیار کمک کند . شما باید در ابتدای بازی شخصیت اصلی خود را با مشخصات ظاهری مختلف و منحصر به فرد انتخاب کرده و با استفاده از آن به مسابقات چالشی بازی شرکت کنید . مسابقات بازی بدین صورت بوده که شما به همراه یک رقیب وارد یک مسابقه حالت Show وارد خواهید شد و باید پازل هایی که کلمات و حرف هایی از آنها گم شده است را حدس زده و آن را تکمیل کنید که در حالتی که درست باشد شما امتیاز مرحله را کسب خواهید کرد و در انتهای بازی هر نفری که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد به مرحله ی بعدی راه پیدا خواهد کرد . شما می توانید با برنده شدن در مسابقات آیتم های جدیدی در بازی برای منحصر سازی شخصیت خود کسب کنید .

بازی Pocket Show

به صورت آفلاین و با گرافیک 2 بعدی و ساده می باشد . مسابقات بازی فقط حدس کلمه نمی باشد و دارای حالت های مختلفی می باشد که حالتی متنوع به خود خواهد گرفت .
نام: Pocket Show
حجم فایل: 72 مگابایت
شرکت سازنده: SayGames
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آموزشی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Pocket Show - v1.0.5

Pocket Show is all about the word guessing with a tiny hint at the start. You and your opponent then take turns by picking a letter in order to reveal the full word. Each turn, additional hints are revealed. How strong is your perception?

لینک دانلود