دانلود نرم افزار Disk Expert v2.10 – Mac

Disk Expert

بزرگترین پوشه ها و فایل ها را در مکینتاش برای شما پیدا میکند. اگر به دنبال یک ابزار حرفه ای برای مدیریت و سازماندهی هارد دیسک خود هستید، نرم افزار Disk Expert بهترین گزینه برای شما میتواند باشد. همانطور که میدانید برنامه های اسکن هارد دیسک و برنامه هایی از این قبیل در فضای وب بسیار زیاد شده است، به صورتی که تشخیص بهترین آنها کار دشواری شده است. اما

نرم افزار Disk Expert

به شما در تمامی زمینه های هارد دیسک میتواند کمک کند. هارد دیسک خود را به طور کامل اسکن کرده و میزان فضای مصرفی و فضای باقی مانده را مشاهده کنید، همچنین میتوانید به کمک آن حجیم ترین برنامه ها و پوشه ها را کشف کرده و در صورت نیاز آنها را حذف کنید تا فضای بیشتری از هارد شما خالی شود. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه پیدا کردن فایل ها و پوشه های غیرضروری میباشد، به این صورت که به کمک آن میتوانید فایل هایی که وجود آنها بی فایده میباشد را پیدا کرده و اقدام به حذف آنها کنید. از دیگر ویژگی های آن میتوان به قابلیت QuickLook اشاره کرد، این قابلیت به شما اجازه میدهد تا به سرعت و تنها با یک جست و جوی ساده فایل و پوشه مورد نظر را پیدا کرده و پیش نمایشی از آن را مشاهده کنید. حتی میتوانید فایل هایی را به صورت دسته جمعی جابه جا کرده و یا آنها را حذف کنید.
نام: Disk Expert
حجم فایل: 11 مگابایت
شرکت سازنده: Nektony
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.10
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Disk Expert v2.10 - Mac

Disk Expert finds the biggest files and folders on your Mac. It scans your hard drive volumes and visually displays the disk space usage and makes a list of the most bulky content. It allows you to locate unneeded files and folders quickly using Mac OS X system tools.

لینک دانلود