تبلیغات
تبلیغات

دانلود آلبوم 2013 Final Call Kitaro ندای نهایی کیتارو 2013

ماسانوری تاکاهوشی ملقب به کیتارو آهنگساز و نوازنده مشهور ژاپنی است . وی در سال 1953 در شهر توهویاشی در کشور ژاپن متولد شد . کیتارو در جوانی با ساز کیبورد کار میکرد . وی از نواحتن این ساز در کلوبهای شبانه امرار معاش میکرد . اما اتفاقی بزرگ زندگی کیتارو را تغییر داد . آشنایی وی با ساز سینتی سایزر دلیلی بود بر شروع فکر جدید و متبلور شدن احساسی خفته در درون فردی که وجودش قلیان هنر بود . بالاخره کیتارو در سال 1976 تصمیم میگیرد تا اولین آلبوم رسمی  خود را تولید کند . اوج هنر کیتارو در سال 1977 نمایان میشود .

زمانی که شبکه تلویزیونی دولتی ژاپن مستند زیبا و به یادماندنی جاده ابریشم را تولید می کند و از کیتارو برای این ساخت موسیقی این کار دعوت به عمل می آید . کیتارو با ساخت این موسیقی موفق به کسب جایزه گرمی از آکادمی هنرهای معاصر آمریکا شد . پس از این کیتارو به دعوت الیور استون فیلمساز مطرح آمریکایی موسیقی متن فیلم سینمایی بهشت و زمین را ساخت . او تابحال سی آلبوم رسمی منتشر کرده است که هرکدام از این آلب.مها جزو پرفروشترین آثار موسیقی بیکلام به شمار میرود . حال سایت دانلود فارسی افتخار دارد تا همزمان با عرضه جهانی جدیدترین اثر این هنرمند این آلبوم زیبا و شنیدنی را در اختیار شما بازدیدکننده گرامی قرار دهد . امیدواریم با شنیدن این آلبوم زیبا لحظات خوبی را سپری کنید .

 مشخصات آلبوم ندای نهایی 2013 :– نام آلبوم : Final Call – ندای نهایی– آهنگساز : Kitaro– ژانر : New Age– سال تولید : 2013– کیفیت : Mp3 320 kb لیست تراکها :01. Final Call 02. Jupiter s Beam 03. Yo-En 04. Shadow Of The Moon 05. Traveler 06. Valley Of The Spirit 07. After Glow 08. Wind From The Desert 09. Moment Circle 10. Whispering Shore 11. Solar Eclipse

Final-Call-Kitaro.www.Download.ir

 

2013 Final Call Kitaro

لینک دانلود