تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی The Tom and Jerry Show 2014 تام و جری

به روز رسانی :

1395/02/06 فصل دوم قسمت 4a ساخته شده در سال 2016 اضافه شد .

انیمیشن سریالی The Tom and Jerry Show 2014 جدیترین انیمیشن تولید شده براساس کاراکترهای تام و جری است که کمپانی برادران وارنر تولید آن را از سال 2014 آغاز نموده است . قطعا همه ما با این کارتون خاطرات فراوانی داریم و در زمان کودکی این کارتون را بارها از تلویزیون خودمان مشاهده نموده اید و از آن لذت برده اید . این سری می تواند شما را به دوران کودکی هایتان ببرد و خاطرات آن دوران را برای شما زنده کند . این سری ادامه ای بر مجموعه های قبلی آن که در سال 1975 به همین نام تولید شده است می باشد . خالقان این دو کاراکتر دوست داشتنی William Hanna  و Joseph Barbera در سال 1940 بوده اند که موفقیت آن به حدی شده است که در حال حاضر نیز ساخت آن ادامه پیدا کرده است و محصولات متنوعی از آن ماننن بازی , سریال , انیمیشن های سریالی و … تولید شده است .

سایر توضیحات : داستان های این انیمیشن عموما بر اساس آن است که تام ( گربه ) بنا به مسایل مختلفی همیشه به دنبال جری ( موش ) می افتد تا بتواند او را بگیرد اما معمولا از آن جا که جری بسیار باهوش و زیرک است کمتر به دست تام می افتد و معمولا از دست او فرار می کند اما آن ها همیشه با یکدیگر دشمن نیستند و بعضی اوقات با یکدیگر همکاری نیز می کنند تا مشکلی را حل نمایند . Cartoon Network شبکه نمایش دهنده این انیمیشن سریالی می باشد که اعلام کرده است که این سریال در 52 قسمت و در 1 فصل تهیه شده است و پخش آن به صورت هفتگی ادامه دارد .

تصاویری از انیمیشن سریالی The Tom and Jerry Show 2014 :

 The Tom and Jerry Show 2014

مشخصات انیمیشن The Tom and Jerry Show 2014 :

ژانر : انیمیشن – کمدی

کشورهای تولید کننده : آمریکا – کاناداتعداد فصل ها : 2تعداد قسمت ها : 32زبان : انگلیسیکمپانی تولید کننده : Warner Brosکانال نمایش دهنده : Cartoon Networkکیفیت : 480p – 720pزمان تقریبی هر قسمت : 11 دقیقه 

دانلود انیمیشن سریالی The Tom and Jerry Show 2014 تام و جری 2014 با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود