تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Dragon Ball Z: Dead Zone

انیمیشن سینمایی Dragon Ball Z: Dead Zone داستان یک دزدی و جنگی دیرینه است. در این انیمیشن که به مصور افسانه های تخیلی ژاپنی ها و قدرت اژدها می پردازد که “گارلیک” به منظور انتقام خون پدر و رسیدن به جاودانگی، توپ های اژدها و پسره گوکو را می رباید و این موجب ایجاد هرج و مرجی میان طرفداران و مردم شده است و این خود افراد دارای قدرت که پدر گارلیک را ربوده اند را می ترساند، پس به دنبال راهی برای انتقام و گشتن کارلیک هستند. انیمیشن Dragon Ball Z: Dead Zone محصولی دیگر از کمپانی  Toei Animation است که در سال 1989  و در تاریخ 15 July 1989عرضه شد. Dragon Ball Z: Dead Zone یک انیمیشن در رده اکشن, انیمیشن, کوتاه است که به نویسندگی Daisuke Nishio و در کشور ژاپن به مدت 41 دقیقه و به زبان ژاپنی ارائه شده است.

Dragon_Ball_Z_Dead_Zone_1989_BluRay_720p_Download.ir.mkv (Copy)

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن, انیمیشن, کوتاه– کارگردانان:  Daisuke Nishio– نویسنده:  Daisuke Nishio– صداگذاران:  Hiromi Tsuru, Masako Nozawa, Mayumi Tanaka, Toshio Furukawa– استودیو سازنده:  Toei Animation– زمان انتشار:  15 July 1989– مدت زمان: 41 دقیقه– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Dragon Ball Z: Dead Zone

In order to wish for immortality and avenge his father, Garlic Jr. collects the dragon balls, kidnapping Goku's son Gohan in the process. Goku, Kami, Piccolo, and Krillin unite to rescue Gohan and save the world from being sucked into a dead zone.

لینک دانلود