تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Leroy and Stitch 2006

Leroy and Stitch 2006 در سال 2006 توسط کمپانی Disney Television Animation ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده  Tony Craig بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Mickey’s Around the World in 80 Days و House of Mouse را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : لیو ، استیچ ، جومبا و پلیکلی سرانجام موفق می شوند تا تمام آزمایشات ژنتیکی جومبا را جمع کنند و مکانی را پیدا کنند تا انها بتوانند در آرامش و در کنار یکدیگر به راحتی زندگی کنند . استیچ ، جومبا و پلیکلی موفق می شوند تا مکانی را در اتحاد فضایی پیدا کنند و بتوانند در کنار یکدیگر در ارامش زندگی کنند ، اما به این دلیل که لیلو امکان سفر به آن منطقه را ندارد به آن مکان نمی روند تا تمام تیم بتوانند در کنار یکدیگر در ارامش زندگی کنند .

دانلود انیمیشن کارتونی Leroy and Stitch 2006مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – اکشن– کارگردان : Tony Craig– شرکت سازنده : Disney Television Animation– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2006– مدت زمان : 73 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080Webdl– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : بزودی– پیوند : IMDB
لینک دانلود