تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن The Return of Jafar 1994

The Return of Jafar 1994 درسال 1994 توسط کمپانی Disney Television Animation ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Toby Shelton بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Jasmine’s Enchanted Tales: Journey of a Princess و Atlantis: Milo’s Return را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : جعفر که پس از اتفاقات قسمت اول انیمیشن علائدین از شهر رانده شده است و در حال سفر به تمام جهان می باشد ، تصمیم می گیرد که با استفاده از جاسوسان خود در شهر به شهر بازگردد و باری دیگر قدرت را بدست گرفته و انتقام خود را از علائدین بگیرد . در ادامه او نقشه خود را با استفاده از یک دزد به نام ابیس اجرا می کند و علائدین و پرنسس جاسمین تنها کسانی می باشند که قدرت ایستادگی در برابر او را دارند و تصمیم می گیرند که باری دیگر با همکاری هم این ظالم شیطان صفت را به سزای اعمال خویش برسانند .

دانلود انیمیشن The Return of Jafar 1994

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Disney Television Animation– کارگردان : Toby Shelton– تاریخ انتشار : 1994– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود