تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Agent A: A puzzle in disguise v4.8.2

Agent A: A puzzle in disguise نام بازی جذاب و فکری در سبک بازی های پازلی و مرموز می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان و همینطور در نسخه apk آن را از سایت ما دریاقت کرده و از آن لذت ببرند . این بازی با گرافیک جذاب انیمیشنی و راز آلود بودن بازی می تواند شما را به وجد آورد . شما در این بازی نقش یک فراری را خواهید  داشت که در موقعیت های مختلف و تاریکی که در بازی می باشد باید فرار کنید .همچنین شما در فرار های خود به دنبال جاسوسی حرفه ای در بازی میگردید . شما در مسیر خود به پازل هایی مرموز برخورد خواهید کرد که باید در بیشتر مواقع بتوانید یک سری قطعه گم شده را پیدا کرده و آنها را در کنار یک دیگر قرار دهید تا راز آن قسمت را متوجه شوید و به مراحل بالاتر بروید . همچنین شما باید در مسیر خود در بازی تمام چیز ها را به صورت دقیق وارسی کرده و در صورت حدس برای به کار آمدن آنها را برداشته و در مسیر های بعدی از آنها برای پرده برداری از راز ها استفاده کنید . شما بادنبال کردن تمامی این سر نخ ها به جاسوس اصلی بازی رسیده و بر او مغلوب می شوید . این بازی توانسته است با بیش از صدهزار دانلود در گوگل پلی امتیاز 4.8 را که امتیاز بسیار بالایی می باشد و به دلیل جذابیت این بازی بوده است را از آن خود کند .برخی ویژگی های بازی Agent A: A puzzle in disguise :-بازی به صورت آفلاین .-بازی به صورت رایگان .-بازی فکری و راز آلود .-گرافیک انیمیشنی بازی .-الهام بخش از دوران سال 1960 .دارای-15 اتاق مختلف برای کشف .-دارای 30 پازل مختلف در بازی .-دارای 7 دستاورد مختلف در بازی .-بدون تبلیغات در طول بازی . 

Agent A: A puzzle in disguise v4.8.2

If you like escape games, you will love Agent A!
Pay once, no In-App Purchases!
*** AGDA Game of the Year 2016! ***
4/5 Touch Arcade “This is one of the most playable and least frustrating adventure games I’ve played, and it speaks to the strength of the game design that it is great.”
AppUnwrapper “Agent A feels like something really special.”
Agent A, your new mission has just arrived from headquarters. As usual destroy this transmission once received. This mission is of the utmost importance so get to it effective immediately.
MISSION:
Ruby La Rouge. Known enemy spy and perilous predator has been targeting our secret agents. Your mission is to find and capture this vindictive vixen. She’s been on our radar for some time now, however intel revealing her motivations is unclear.
We need you to follow Ruby, then locate and infiltrate her secret lair. Once inside it is imperative that you uncover her plans.
Oh and agent… do be careful. Miss La Rouge has a taste for dismissing agents such as yourself.

لینک دانلود