تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Bee Brilliant Blast v1.20.1

Bee Brilliant Blast در سبک بازی های پازل و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . به سرزمین زنبور های آواز خوان خوش آمید در این سرزمین زیبا و شگفت انگیز شما می توانید زنبور هایی که با یکدیگر آواز می خوانند و عنکبوت های زشت را ببینید . آماده وصل کردن زنبور ها به یکدیگر و یک بازی ویز ویزی باشید . بازی از این قرار است که شما باید زنبور های که خطوط بدن آن ها شبیه به هم است که به یکدیگر وصل کنید و آن ها را از بین ببرید و به همین منوال مراحل بعدی بازی ویز ویزی را پشت سر بگذارید . این بازی علاوه بر گیم پلی ساده ای که دارد بسیار هیجان انگیز و اعتیاد آور است که می تواند شما را برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب کند . بازی Bee Brilliant Blast از گرافیک بالا و زیبایی برخوردار است و همچنین از صدا گذاری های فوق العاده و موسیقی متن زیبایی برخوردار است . اگر از علاقه مندان به بازی های پازل و فکری هستید و همچنین دنبال یک بازی جذاب برای اوقات فراغت خود هستید حتما برای یک بار هم شده بازی Bee Brilliant Blast را تجربه کنید مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد . اگر به این بازی زیبا و فوق العاده علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی زنبوری خود را در کنار زنبور های آواز خوان آغاز کنید . امیدواریم که از بازی نهایت لذت را ببرید .برخی از امکانات بازی Bee Brilliant Blast :-دارای گیم پلی ساده و جذاب ‌. -بازی پازل اعتیاد آور . -دارای صداگذاری فوق العاده . -دارای چندین حالت مختلف برای بازی . -دارای بیش از صد ها سطح اعتیاد آور . -زنبور های آواز خوان و عنکبوت ها ی پر پیج و خم .

Bee Brilliant Blast v1.20.1

Get back to the world of Beeland and join the singing Babees, the crazy Rocket Bees and the cheeky spiders in another buzzing FREE puzzle game. Get ready to clear colourful lines of Babees, make brilliant combos and have some buzz-tastic fun! Find your inner puzzle bee and join a new beedazzling adventure!
FEATURES:
• Easy, addictive puzzle gameplay! Tap to clear the colourful bees and unleash powerful combos!
• Travel through Beeland and play multiple different game modes and hundreds of addictive levels!
• Lots of crazy bees! Meet the Wizard, Sgt. Sting, Beecasso and others! And, of course, the singing Babees will not miss a chance to break into a tune of buzzing barber shop disco!
• Loads of different game modes: Pop the cheeky spiders’ web, collect honey pots, clear away honey and much, much more!
• Last, but not least: A lifetime’s supply of bee puns!
We are always working hard to update the game and satisfy your puzzle needs! Already played and enjoyed the game? Stay tuned for updates and do drop us a review!

لینک دانلود