تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Bloons Adventure Time TD v1.4 همراه با فایل مود شده بازی

Bloons Adventure Time TD نام بازی با گرافیکی انیمیشنی و مناسب برای تمامی سنین در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندروید می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . این بازی یک بازی ماجراجویی بسیار هیجان انگیز می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند . شما در این بازی می توانید با درسترسی به نقشه محل اقامت خود و اطراف خود تشکیل گروهی در سرزمین اوو دهید و گروهی را از انسان ها ، میمون ها و … تشکیل می دهید و باید به کسانی که به شما در تاریخ های گذاشته حمله کرده اند انتقام خود را بگیرید و به انها حمله ور شوید و تجهیزات خود را قوی تر سازید تا بتوانید در این جنگ ها پیروز شوید . شما در این بازی بیش از 15 سری ماجراجویی مختلف را باید پشت سر بگذارید و در 50 نقشه مختلف به ماجراجویی های این بازی بپردازید . شما می توانید در بازی بیش از 200 سلاح مختلف را در اختیار داشته باشید و یا در طول بازی آنها را انتخاب کنید .  شما می توانید بیش از 30 قدرت مختلف را در طول بازی مسب کنید و از آنها در استراتژی های خود استفاده کنید .برخی ویژگی های بازی Bloons Adventure Time TD :-بازی شبیه سازی شده ماجراجویانه .-بازی با گرافیک انیمیشنی  و منحصر به فرد خود .-دارای بیش از 15 ماجراجویی مختلف در طول بازی .-دارای 50 نقشه متفاوت در بازی .-دارای بیش از 30 قدرت مختلف در طول بازی .-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Bloons Adventure Time TD v1.4

Bloons Adventure Time TD is a Strategy Game for android
download last version of Bloons Adventure Time TD Apk + Mod (Unlimited Money) for android from revdl with direct link
The Bloons have invaded the Land of Ooo and it’s up to Finn, Jake and the monkeys to stop them! Bloons Adventure Time TD is an awesome crossover between the award-winning animated series Adventure Time and the #1 Tower Defense game, Bloons TD!
GET YOUR HERO ON!
*Pop Bloons as your favorite Adventure Time characters like Finn, Jake, Princess Bubblegum, Marceline and more!
*Recruit brand-new monkey heroes like Captain Cassie, C4 Charlie, and Sai the Shadow!
A NEW ADVENTURE!
*Play your way through over 15 adventures and 50 maps!
*Original story featuring the voice cast of the animated series!
MAKE THE BLOONS GO BOOM!
*Equip your heroes with 200+ weapons and items from Adventure Time and Bloons TD history!
*Build your defenses with over 50 allies including fan favorites BMO, The COBRA, and Lumpy Space Princess!
*Unleash over 30 awesome, Bloon-shredding powers!
Bloons Adventure Time TD is free to play but contains some in-game items that can be purchased with real money. You can disable in-app purchases in your devices settings, or reach us at support@ninjakiwi.com for help. Your purchases fund the development updates and new games, and we sincerely appreciate every vote of support you give us through your purchases.

لینک دانلود