تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی اندروید Bubble Island 2: World Tour v1.54.28

Bubble Island 2: World Tour شما را به یک تور جهانی همراه با چالش های جذاب و هیجان انگیز خواهد برد . این بازی در سبک بازی های آرکید یا تفننی هست که کاربران عزیز دستگاه های اندروید می توانند آن را به همراه نسخه مود شده با بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما www.Download.ir به صورت رایگان دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . در این بازی شما در نقش یک راکون باید با حباب های رنگی که در اختیار دارید به دیگر حباب های هم رنگ آنها شلیک کنید و اگر 3 عدد یا بیشتر از این حباب های هم رنگ در کنار یک دیگر قرار بگیرند با یکدیگرد نابود خواهند شد ، شما باید این کار را تا زمانی که تمامی حباب ها نابود شوند انجام دهید و اینگونه به مرحله یا چالش بعدی خواهید رفت . شما در این بازی احتیاج به دقت و سرعت بالا در تیر اندازی های خود خواهید داشت تا بتوانید از پس چالش های این بازی که به مراتب سخت تر خواهند شد بر بیایید . شما این ماموریت ها را در شهر های مختلف جهان به منظور بازسازی مکان های تاریخی یا توریستی در آن شهر ها انجام می دهید . شما برای انجام این بازی احتیاجی برای اتصال به اینترنت ندارید ( افلاین ) ولی می توانید با متصل شدن به اکانت خود در این بازی دیگر دوستان خود را به این بازی دعوت کرده و آنها را به چالش بکشید . همچنین این بازی دارای چالش های مختلفی مانند حالت های : BIG BANG ، SKILL SHOT  ،FRISCO AL FRESCO و … دارد که شما می توانید تمامی آنها را تجربه کنید و از آنها لذت ببرید .

-برخی قابلیت های بازی Bubble Island 2: World Tour :

-یک بازی کاملا رایگان و بدون تبلیغات .

-همراه با نسخه مود شده یا بدو محدودیت پولی بازی .

-قابلیت دعوت دوستان خود به بازی از طریق اکانت فیس بوک خود .

-دارای چالش های متفاوت در بازی .

Bubble Island 2 v1.54.28

A bubble shooter with real POP!
Help Rico Raccoon, the lovable rogue, rebuild San Francisco with the help of an all-star cast of friends. Use your skill to size up the perfect shot and create incredible chain reactions of fruit and veg.
More than just a fruit shooter, put your aim to the test with puzzles you’ve never seen before, each with a hundred different ways to win. Can you get the fruit and veg falling to give the bustling beavers all the energy they need?
Rebuild San Francisco, level by level, and make friends with a cast of builder buddies to help you on your way. See the city come alive as you rebuild, with new friends, new monuments and even real-world facts about San Francisco.
WHAT’S YOUR REACTION?
BIG BANG – Pick the perfect shot and set off unbelievable chain reactions to rock the city!
SKILL SHOT – With loads of game types, and hundreds of missions, there’s always a new way to play
FAST FRIENDS – Make friends with a cast of friendly characters on your journey through the city
‘FRISCO AL FRESCO – Rebuild monuments, see San Francisco come alive and unlock amazing facts about the City.
Team up with Rico Raccoon for an all-new skill-based puzzle shooter today!

لینک دانلود