تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Code of War: Shooter Online v3.13 + فایل مود + فایل دیتا

Code of War: Shooter Online نام بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و تفنگی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند ان را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و از آن لدت ببرند . این بازی کاملا احتیاج به متصل شدن به اینترنت دارد ( آنلاین ) و شما می توانید با دیگر افراد در سر تا سر جهان ان را بازی کرده و از ان لذت ببرید . شما در این بازی ماموریت هایی را دریافت خواهید کزد و به منطقه جنگی خواهید رفت و در انجا از طیف زیادی از اسلحه های کوچک تا بزرگ را به انتخاب خود برداشته و از انها برای کشتن رقیبان و دشمنان خود استفاده خواهید کرد . دشمنان شما در این بازی دیگر افراد انلان در جهان خواهن بود و شما دشن انها خواهید شد و هر کس که بتواند استراتژی بهتری را پایه ریزی کند بزنده این ماموریت ها و رقابت ها خواهد شد . مشا می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز و سکه آیتم های بازی را خریداری کرده و یا آنها را ارتقاء دهید تا ماموریت های چالشی تری را پشت سر بگذارید و امتیاز های بیشتری را به دست آورید . این بازی با میلیون ها باری که در سر تا سر جهان دانلود شده است توانسته رتبه بسیار بالا و عالی 4.5 از 5.0 را برای خود دریافت کند که نشان دهنده محبوبیت و طراحی جداب این بازی می باشد . برخی قابلیت های بازی Code of War: Shooter Online : -بازی به صورت کاملا آنلاین . -دارای ماموریت های بسیاری در طول بازی . -قابلیت جنگ با دیگر افراد در جهان به صورت زنده . -دارای طیف گسترده از سلاح ها در بازی . -درای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -دارای گرافیک 3 بعدی و منحصر به فرد بازی .

Code of War: Shooter Online v3.13

Command online shooter – pure action only!
Code of War is the online shooter game with the best 3D graphics, realistic physics and the huge selection of actual guns.
Try your skills and mastery in the dynamic online action versus other players from the whole world!
Explosions of grenades, shooting of guns, exciting modern combats – all this is waiting for you on the battlefields in the coolest multiplayer online shooter.
Dynamic missions will test your combat FPS skills around the world.
Counter your enemies on the battlegrounds, defend and give strike back in kind!
It is hazard code! It is Code of War.
Become the best and achieve first places in the global leaderboard.
Improve your mastery and skills of your fighter to become more powerful!
Fight shoulder by shoulder with your friends and achieve the higher ranks of the leaderboard in the modern online action game Code of War!
Invite your friends and play together ABSOLUTELY FOR FREE!
Features:
• Modern 3D graphics
• Huge selection of weapons and upgrades of your soldier
• Lots of camouflages and decals
• Lots of unique battlegrounds
• Intuitive clear control system, that will be as good for newbies as for hardcore players
• Complete daily missions and improve your fighter
• Talk with players in the country chat
• Dynamic battles, furious action, you will have no time for rest
• You may choose any battle mode: team battles or free for all. All of this FOR FREE!

لینک دانلود