تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Deliria

Deliria نام بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن‌ را همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه دانلود کرده و از آن لذت ببرید . شما در نقش یک مدیر سرزمین و گروهی بسیار نابغه با اختراعاتی خارق العاده و جذاب و همیتطور کشنده را در اختیار خواهید داشت که در این مسیر دشمنانی خطرناکی را خواهید داشت که باید آنها را کشتن و جنگیدن از سر راه خود بر دارید . شما باید با اختراع سالاح هایی کشنده و خطرناک با این دشمنان به صورت گروهی جنگیده و آنها را شکست دهید . شما باید در طول بازی مدریت قوی و حساب شده ای را داشته باشید تا بتوانید با استراتژی درست بازی را به جلو برده و مراحل بازی را مشت سر بگذارید . اگر به دنبال بازی با داستان خاص و اکشن هستید حتما این بازی هسجانی را با طراحی دقیق آن را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرید . همچنین شما در این بازی می توانید با پشت سر گذاشتن مراحل بازی و جمع کردن امتیاز های آن سلاح های خود را ارتقاء داده و برای دشمنان قوی تر آماده باشید تا بتوانید آنها را شکست دهید .

Deliria v1.0.2

Deliria is an adventure game. In the game, there are various skills of different styles of the crew, the players should be good management of them in order to form an elite clan, to the mysterious civilized world in the past adventure.


The game is basically based on the traditional game routines: upgrade, learn skills, get a strong equipment and the crew.

لینک دانلود