تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Downhill Masters v1.0.7 + فایل مود + فایل دیتا

Downhill Masters در سبک بازی های ورزشی و سرگرم کننده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در نقش شخصتی قرار می گیرید که باید با بقیه بازیکنان مسابقات دوچرخه سواری بدهید . هر کدام شخصیتی هایی که در این بازی وجود دارند قابلیت های منحصر به فردی دارند که شما می توانید وارد هر کدام از شخصیت هایی که دوست داشتید بشوید . در ابتدای بازی شما در نقش یک دوچرخه سوار آماتور هستید که با تمرین های فراوانی که در طول بازی انجام انجام می دهید یه مرحله های بالاتر می روید و به مراتب دوچرخه سوار پیشرفته تری می شوید . این بازی جذاب برای این ساخته شده است که شما را از یک دوچرخه سوار آماتور به یک دوچرخه سوار حرفه ای تبدیل کند . زمانی که شما در شخصیت یکی از کسانی که در بازی وجود دارد می روید وارد زندگی شخصی او می شوید و باید بتوانید خودتان را با زندگی آت شخص مطابقت دهید کارهای روزمره ای او را انجام دهید تا به زمانی برسید که باید در مسابقه شرکت کنید . اما این بازی فقط به این دو موضوع خلاصه نمی شود در Downhill Masters دو بخش اصلی مسابقات وجود دارد . در بخش Challenge Mode شما در مسابقات 4 نفره ای که بازی برای شما تعیین می کند شرکت می کنید و مسابقه می دهید . بخش World Grand Prix هم مسابقات جهانی را شامل می شود که شما در این بخش به صورت تکی وارد مسابقات جهانی دوچرخه سواری می شوید که بسیار چالش بر انگیز و هیجان انگیز است . در زمان مسابقات حرکات نمایشی از قبیل پرش های بلند و حرکات چشم نواز باعث کسب امتیاز برای شما می شود . اگر از علاقه مندان به بازی های مسابقه ای هستید پیشنهاد ما به شما بازی Downhill Masters است . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه فایل مود شده و دیتای بازی بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی ها و قابلیت های بازی Downhill Masters :-دارای گرافیک زیبا 3D . -دارای 50 مرحله متفاوت برای مسابقه های 4 نفره . -شخصیت های Steve ، Marie و Devito . -امکان بازی به صورت آفلاین . -دارای نقشه برای نشان دادن مسیر های گوناگون بازی . -امکان شرکت در مسابقات جهانی World Grand Prix .

Downhill Masters v1.0.7

Downhill Masters apk is a bicycle racing game with fun racing and a variety of life simulations. You can choose from a variety of cool bikes to enjoy the driving pleasure and rich mission mode. Let you feel the wonderful game.
Players can choose their favorite characters and models to compete with other opponents. Many different tracks need to be flexible to avoid obstacles and make sharp turns to win the championship.

لینک دانلود