دانلود بازی اندروید Drive Ahead Sports v2.15.1

Drive Ahead Sports یک بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های Sport  و مسابقه ای می باشد که همراه با فایل مود شده یا بدو محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی یک بازی فوتبال آمریکایی و گلف هر کدام به انتخاب خودتان است که شما باید در هر کدام از این دو نوع بازی از ماشین برای هدایت توپ استفاده کنید ! در این بازی شما باید با استفاده از ماشین های خود گلف یا فوتبال بازی کنید و باید در این زمینه مهارت های خود را افزایش دهید ولی پس از یاد گرفت نوع بازی این خلاقیت در بازی برای شما اعتیاد آور خواهد شد و می توانید در اوقات فرا؛ت خود ساعت ها با آن سرگرم شوید . در این بازی شما می توانید به صورت های دو نفره یا چند نفره بازی کنید که هر چه تعداد بازی کنان بازی بیشتر شود حالت های چالشی بازی برای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و برای گذراندن آن نیاز به تمرین و مهارت های بیشتری نیز خواهید داشت . همچنین این بازی با گرافیک انیمیشنی و جذاب خود چالش های به صورت روزانه و هفتگی برای بازیکنان در نظر گرفته است که شما با موفقیت در آن ها می توانید امتیاز های خود را در بازی افزایش دهید .برخی قابلیت های بازی Drive Ahead Sports :-قابلیت بازی به صورت آفلاین .-بازی به صورت 2 نفره یا چند نفره .-دارای گیم پلی اعتیاد آور .-همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت آن .

Drive Ahead Sports

Drive Ahead! Sports is sports with cars! Play soccer with a car! More sports coming soon! Challenge friends on the same device! Perfect your skills in Single Player! Drive cars from motocross bikes to monster trucks! Gain mastery of the sport and upgrade your characters for more power!


Local multiplayer has never been this much fun! Enjoy crazy random matches with friends and family! Show off your skills in shared replays! Become a Drive Ahead! Sports celebrity in front of a gazillion fans!


Amazing levels! Unique Characters! An overflowing prize machine! Pixel art! What’s not to love!!? Let Drive Ahead! Sports score a home run straight to your heart!


Drop us a line or review and let us hear how you’re enjoying Drive Ahead! Sports!

لینک دانلود