تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Drive and Park v1.0.11 +فایل مود

Drive and Park نام بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماشینی و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می تواتنند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدن محدودیت پولی آن را دانلود کرده و از آن لذت ببرید . شما در این بازی باید ماشین خود را بردارید و با آن در مکان های مختلفی بروید و با پارک زدن های مختلف به نسبت کیفیت انجام ان امتیاز دریافت کنید و با جمع‌کردن امتیاز و سکه ها در این چالش ها برای خود ماشین های جدید باز نشده را خریداری کرده و از قابلیت های بهتر آنها برای پارک زدن استفاده کنید . این بازی با گیم‌ملی ساده می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و از آن لذت ببرید . شما می توانید با ماشین خود به دیگر کشور ها در سر تا سر جهان سفر‌کرده و در آنجا هم کسب درآمد کنید و از فضاهای متفاوت آن لذت ببرید . شما می توانید با به اشتراک گذاری این بازی با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی آنها را به چالش های این بازی دعوت کنید .برخی قابلیت های بازی Drive and Park : -بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت . -قابلیت جمع آوری امتیاز پارک زدن . -قابلیت خرید ماشین های جدید با قابلیت های بهتر در بازی . -دارای گیم پلی ساده و اعتیاد آور بازی . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی . -همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Drive and Park v1.0.11

Drive and Park is a very fun simulation of parking and driving games. The gameplay is different from the general simulated driving game. The game is mainly used to simulate parking and start driving. Players need to park the car in the designated place according to regulations. Score.


The game operation is relatively simple, but it is still difficult to stop at the designated place accurately. There are many cars in the game to try. Whether it is a car, a bus, or a truck, the interested small partners come to challenge.

لینک دانلود