تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Face Dance Challenge v5.3.5

Face Dance Challenge یک بازی محبوب در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده است که همراه با نسخه مود یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران سیستم عامل های اندروید قرار گرفته است . شما در این بازی از دوربین سلفی یا دوربین جلو گوشی یا تبلت خود استفاده می کنید و با استفاده از آن شکلک هایی که می خواهید یا به نظر شما جالب و جداب است را در می آورید و سپس از بازی امتیاز می گیرید . همچنین شما می توانید این بازی را با استفاده از آهنگ انجام دهید که این حالت در این بازی حتی معمول تر و بهتر است . شما موسیقی مورد نظر خود را می گذارید و با دوربین سلفی خود در این بازی شکلک هایی در می آورید و بازی با توانایی هایی برای تجزیه و تحلیل حرکلت شما نسبت به موسیقی که دارد حرکات شمل را تحلیل می کند و به انها نسبت به همخوانی ، جذاب تر بودن و … نمره می دهد . این بازی می تواند برای اوغات فراغت شما بسیار جذاب و روحیه آور باشد و همینطور می توانید از شکلش های خود با اهنگی که پیش زمینه آن است را ذخیره کنید و در سایت های اجتماعی مانند اینستاگرام یا فیس بوک و … منتشر کنید و بقیه دوستان خود را هم به چالش دعوت کنید تا ببینید امتیاز چه کسی بالا تر است .قابلیت های بازی Face Dance Challenge : -بازی روحیه بخش و سرگرم کننده . -لذت بردن از آهنگ همراه با بازی کردن . -فیلتر ها و افکت های جذاب برای دوربین شما . -ظبط و به اشتراک گذاری ویدئو با دوستان خود در شبکه های اجتماعی .

Face Dance Challenge

First game use front camera to play. This is the first experience you never try before. Totally different with every game on smartphone today.


We use the camera technology to detect your face in real-time, then compare your face with emoticon on screen. The more your face dancing good the more score you can get.


Import music: this game has a engine to analyze any songs, generate emoticon depending on every single beat. That make your face always dancing in the right time of music.


On FaceDance Challenge, you can:
* Enjoy Music.
* Face dancing with your own song
* Much Crazier, More Score
* Cool Filters and Effects with Camera
* Record & sharing video FaceDance on any social networks to challenge your friends.

لینک دانلود