تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Flight Sim 2018 v1.2.1

Flight Sim 2018 یک بازی شبیه سازی شده برای خلبانی و بازی هیجان انگیز است که همراه با نسخه مود و رایگان آن و همینطور دیتای بازی در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما می توانید حس و حال یک پرواز بسیار واقعی همراه با مسیر ها و تمامی فرودگاه های شبیه سازی شده به صورت بسیار دقیق و با گرافیک بالای بازی را داشته باشید . در این بازی شما یک نقشه جهانی از تمامی فرودگاه های جهان را که سعی شده به صورت دقیق شبیه سازی شده باشد را در اختیار دارید و می توانید با هواپیما های مسافر بری خود بر هر کدام از آنها که خواستید پرواز کنید . در این بازی سعی شده تا تمامی موارد به صورت دقیق و نزدیک تر به واقعیت باشد پس شما باید با تمامی دکمه های درون هواپیما و آنهایی که برای تیک آف شما یا فرود شما نیاز است را یاد بگیررید تا پروازی کامل را انجام دهید . همچنین این بازی برای کسانی که در دوره خلبانی هستند یا به آن علاقه مند هستند می تواند بسیار مفید باشد از آن خاطر که تمامی وسایل به صورت واقعی آن گذاشته شده است . شما در این بازی می توانید هواپیما های متعددی را که در جهان وجود دارند را انتخاب کنید و تجربه ها و حس های متفاوت آنها را تجربه کنید .قابلیت های بازی Flight Sim 2018 :-قابلیت بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اینترنت .-قتبلیت انتخاب بسیاری هواپیما های حال حاظر جهان .-قابلیت پرواز در روز یا شب .-قابلیت پرواز در آب و هوا های مختلف .-قابلیت ارتباط با رادیو های پروازی .-در خواست هواپیما های جدید در شبکه اجتماعی این بازی .-کابین واقعی هواپیما .-دارای نسخه رایگان بازی .

Flight Sim 2018

Ever wondered what is feels like to pilot legendary jet airliners ? In Flight Sim 2018 you have a global open world map to explore, with an amazing selection of realistic airplanes. Enjoy the fully immersive experience
provided by awesome flight controls, realistic interiors and sound effects, full day-night cycle, and challenging weather scenarios. In this Flight Simulator you can fly across the globe between a large selection of real cities and airports. Prove yourself as the best pilot when faced with challenging landings !


Fly across the globe, play the best Global Flight Simulator !


Features:
Many Planes To Choose From
Global Open World Map
Spectacular Day-Night Cycle
(Realistic Flight Controls (tilt steering, buttons or lever
Actual Plane Cockpits
Dynamic Weather Systems
Challenging Landing Scenarios
Accurate engine sounds
In flight radio communications
Lots of customizations
Request new planes or features on our Social Pages!

لینک دانلود