دانلود بازی اندروید Gummy Drop Candy Match 3 Game 3.24.0 همراه با فایل دیتای بازی

Gummy Drop Candy Match 3 Game بازی ارکید و سرگرم کننده می باشد که برای گوشی و تبلیت های اندرویدی طراحی شده و کاربران می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از به صورت کاملا رایگان از سایت ما download.ir دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما به سفری پر از آب نبات های رنگارنگ و جذاب خواهید رفت که در آنجا باید چالش های متفاوت ، سزگزم کننده و همینطور با سطح های مختلف آسان تا سخت را مشت سر بگذارید . شما در سفر خود به سیدنی، سان فرانسیسکو و پاریس خوهید رفت . شما در هر مرحله تعدادی آب نبات برای شما ظاهر خواهد شد که باید با قراز دادن هم نوع های انها در کنار یک دیگر به بازی و آزاد کردن آن ها به مراتب در آن مرحله میروز شوید و به سطح های بالاتر این بازی راه پیدا کنید . شما در این بازی صدها سطح یا مرحله متفاوت را باید مشت سر بگذارید تا بازی را به اتمام برسانید و در این میان از جذابیت های این بازی بهره مند خواهید شد . همچنین شما می توانید از طریق این بازی به اکانت فیس بوک خود متصل شوید و دوستان خود را به آن دعوت کنید و با دوستان خود در فیس بوک که در این بازی هستند به صورت گروهی بازی کرده و چالش های این بازی را بیشتر کنید . این بازی بیشتر زبان های معروف جهان مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، روسی و ژاپنی را پشتیبانی می کند .برخی ویژگی های بازی Gummy Drop Candy Match 3 Game :-بازی به صورت آفلاین و آنلاین . -قابلیت اتصال به اکانت فیس بوک خود و دعوت و به چالش کشیدن دوستان خود در فیس بوک . -دارای بیش از 100 چالش مختلف در بازی . -قابلیت گرفتن انتیاز های مختلف نسبت به کیفیت سرعت خود در هر مرحله . – این بازی بیشتر زبان های معروف جهان مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، روسی و ژاپنی را پشتیبانی می کند . -رویداد های چالش های روزانه در بازی . -دارای تبلیغات در بازی . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -بازدید از آثار تاریخی در طول بازی .

Gummy Drop Candy Match 3 Game v3.24.0

4.0.3 and upStop crushing & start squishing! Big Fish presents a new matching addiction for your sweet tooth!
LET’S GO GUMMY!
Travel a candy-coated world and match your way from Sydney, to San Francisco, Paris, and MORE! The world as you know it has been gummified. Now, it’s up to you to work side by side with gummy architects and put the map back together. Feed a candy craze and drop those gummies!
Gummy Drop! features:
•Hundreds of sweet levels with unique boosts and power-ups that can only be found in a gummy world
•Faster-charging lives for speedier candy game play
•High scores that can always get higher! Each level offers more coins to score and gummy workers to collect. Use coins and workers to build up a tasty world!
•Friendly competition! How good are your friends’ Match 3 skills? Knock them off the leaderboards in each level for bragging rights!
•Grab daily Lottery Tickets and get a burst of sweet resources when you sign in with Facebook
•A new daily event is always waiting! Finish the quest for more coins, more resources, and more gummies!
•Play in MANY languages! Now supported in English, German, French, Spanish, Italian, Portuguese, Dutch, Russian & Japanese. More to come soon!

لینک دانلود