دانلود بازی اندروید Island Survival EVO House of Survivor v3.186

Island Survival EVO House of Survivor یک بازی هیجان انگیز و جدید در سبک بازی های اکشن و بقاء است که همراه با فایل مود شده یا بدکن محدودیت آن در اختیار کاربران سیستم های اندروید قرار گرفته است . داستان بازی از آنجایی شروع می شود که شما در جزیره ای هستید که به یاد نمی آورید از کجا و چطور به این جزیره رسیده اید ولی شما در این جزیره ترسناک و با حیوانات وحشی گیر افتاده اید . شما باید تلاش خود را برای فرار از این جزیره بکنید ولی این کار ، کار ساده و آسانی نخواهد بود و شما با مشکلات بسیاری برای بقاء رو به رو خواهید شد . در ابتدا شما نیاز به مکانی امن برای محافظت از سرما و حمله حیوانات و خواب خواهید داشت و باید برای آن از وسایلی که در جنگل در اختیار شما هست استفاده کنید تا سرپناه خود را بسازید و همچنین اسلحه هایی برای خود درست کنید تا بتوانید غذای خود را از کشتن حیوانات فراهم کنید و زنده بمانید . سما باید با انسان های خبیثی که در این جزیره هستند هن بجنگید و آنها را بکشید و باید برای این کار سلاح هایی را با استفاده از چوب بسازید و تراش دهید تا به درستی آن را درست کنید . این بازی در حال حاضر به صورت آفلاین می باسد اما در نسخه بعدی آن قابلیت اتصال به اینترنت و بازی کردن با افراد دیگر در سرتاسر دنیا برای شما فراهم خواهد شد که باعث جذابیت بیشتر این بازی برای شما می شود . اگر شما هم از طرفداران بازی های بقاء هستید حتما این بازی جذاب را با گرافیک بالا به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده آن از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرید .برخی دسترسی های شما در بازی Island Survival EVO House of Survivor : -بازی به صورت افلاین . -کاوش و جستو جو در بیابان و جزیره . -ساخت سلاح و وسایل مورد نیاز به صورت شخصی . -همراه با فایل مود شده بازی . -امکان احتیاج به تمامی وسایلی که در دسترسی دارید . -دارای گرافیک بالای بازی .

Island Survival EVO v3.186

You don’t remember how you got to this island, but now you’re stranded in the wild. Surviving here will be no simple task. First you’ll need to find food, craft some primitive tools, and build a shelter. Think you have what it takes? Your survival adventure is about to begin…


Game features:
*Explore the wilderness!
*Build your house from the ground up!
*Utilize an extensive crafting system with tons of recipes!
*Meet the island fauna!
*Island survival sandbox simulator.


Survivalist tips:
★Begin with chopping wood in the forest. Wood is used for craft.
★Craft armor and weapons for fighting wild animals.
★Don’t starve, survivor: collect all available resources to keep yourself fed.
★Craft everything you might need.
★Keep track of your health, or you won’t survive…


If you like other survival games, play Survival Island: EVO – it’ll be just what you’re looking for. Begin your survival adventure now!

لینک دانلود