دانلود بازی اندروید Kingmaker: Rise to the Throne v2.2

Kingmaker: Rise to the Throne نام یک بازی جذاب و سرگرم کننده می باشد که در سبک بازی های ماجرا جویی و پازلی می باشد که کاربران دستگاه های اندروید به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل APK می توانند آن را دانلود کرده و از بازی کردن ان لذت ببرند . داستان این بازی از آنجایی شروع می شود که یک شاهزاده دوران قدیم با دختری فقیر ازدواج کرده بود که پدرش با این ازدواج مخالف می کرده و راضی نبوده است . اکنون که پسر پادشاه در جنگ های صلیبی کشته شده است وضعیت جایگزینی برای تاج و تخت پادشاهی بعد از این پادشاه نا معلوم است . اکنون شما در نقش دو فرد متفاوت به اسم های ادموند و رندال اولمر که به دنبال وارثی برای تاج و تخت پادشاهی هستند هستید که باید در این راه پازل هایی را که در پیش روی شما قرار می گیرد را حل کرده و پرده از راز های تاج و تخت و وارث آن بردارید تا بیشتر به این وارث نزدیک شوید و او را بشناسید و البته باید این کار را تا قبل از این که پادشاه فعلی بمیرد انجام دهید ، پس شما به سرعت عمل بالایی در بازی احتیاج خواهید داشت . شما در طول این بازی می توانید از 18 دستاورد متفاوتی که می توانید کسب کنید را به دست آورید . شما باید در بازی 38 پازل را که در بیش از 30 مرحله قرار گرفته است را پیدا کنید تا این وارث گم شده ی تاچ و تخت را پیدا کرده و بر تخت پادشاهی بنشانید تا در کشور شما جنگ و هرج و مرج اتفاق نیوفتد .برخی قابلیت های بازی Kingmaker: Rise to the Throne :-بازی به صورت آفلاین .-دارای گرافیک خوب در بازی .-38 پازل مختلف در بیش از 30 مرحله متفاوت .-مناسب برای تمامی سنین .-همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Kingmaker: Rise to the Throne v2.2

Two royal knights, Edmund and Randall Ulmer, are tricked into a conspiracy against the crown. Pursued by the royal guard and ruthless conspirators, the brothers embark on a dangerous journey that will uncover the kingdom's shameful secrets, restore the honor of the Ulmer family and change their fate forever.
TRY IT FREE, THEN UNLOCK THE FULL ADVENTURE FROM WITHIN THE GAME!
Many years ago, the prince of Griffinvale fell in love with a poor girl and - against his father's wishes - married her. The king, unable to reconcile himself with the hopeless union, sent his son on a crusade and, in his absence, drove his young wife out of the castle. The king had counted on the fact that the prince would eventually forget about her, but his plans were ruined when his heir died in battle, and the prince’s beloved wife gave birth to a child and died in confinement. After the death of his son, the king sank into mourning, and the future of the royal line was thrown into uncertainty. The royal court was overrun with ambitions and conspiracies, from which a group of people loyal to the fallen prince decided to hide his descendant. As the royal knight Edmund Ulmer, try to find the missing heir and help him regain his crown and retake the throne of Griffinvale!
• Visit 38 mysterious locations in Griffinvale!
• Solve 30 Minigames and Puzzles to find the crown!
• Meet 10 members of the royal court!
• Find 40 collectibles and earn 18 achievements!
• Continue playing the bonus adventure "Act of Deceit"!

لینک دانلود