تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Kings of Pool – Online 8 Ball v1.24.12

Kings of Pool – Online 8 Ball  یک بازی بیلیارد 8ball در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده است که همرا با نسخه مود آن در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است . بازی های 8 بال بازی های محبوبی بین کاربران و طرفداران بازی های بیلیارد است و در این بازی تلاش شده تا برتری هایی نسبت به بقیه بازی های بیلیاردی داشته باشد . این بازی به طور بسیار دقیق با گرافیک بالا و جذاب و مدرن تر از بقیه نسخه های این بازی است تا کاربران بیشتری را به خود جذب کند . همچنین این بازی به صورت آنلاین طراحی شده است تا با دیگر افراد در سر تا سر دنیا رقابت داشته باشید و هم دیگر را به چالش بکشید برای برنده شدن تا جذابیت بازی بیشتر شود همچنین نسخه آفلاین هم دارد که می توانید با هوش مصنوعی این بازی شما بازی کنید . در میز های آنلاین ان شما می توانید انتیازی بازی کنید یا پول واقعی را شرط بندی کنید و هیجان بازی را بالا ببرید . همچنین این بازی چالش های هفتگی و ماهانه را برای تمام کار بران خود گذاشته تا بتوانند پول واقعی از آن برنده شوند . در این بازی لیستی هست که شما می توانید رتبه خود را با در نظر گرفتن امتیاز خود در سطح جهانی ببینید و اگر رتبه های بالا را دریافت کنید شما می توانید پول زیادی را از این بازی به دست آورید . پس اگر از طرفداران بازی بیلیارد 8بال هستید این بازی را نصب کنید و خود را به چالش های بزرگی بکشید .قابلیت های بازی Kings of Pool : -قابلیت بازی به صورت انلاین و با بقیه کاربران دز جهان . -چالش های هفتگی و ماهانه در بازی . -قابلیت بازی با پول واقعی . -دارای رتبه بندی و دریافت جایزه و پول از آن . -دارا گرافیک بالا و دقت بالای بازی .

Kings of Pool – Online 8 Ball

We’ve taken classic 8 ball pool and given it a modern and sophisticated upgrade. Every detail has been passionately debated and carefully designed to present you with a game that is simple to learn, addictive to play, and incredible to look at.


BIG BETS. BIG WINS.


Face off against skilled 8 ball pool players from around the world. Win and gain access to exclusive high-stakes tables. Build up your cash and become the richest billiards player in the game.


PLAY WITH FRIENDS IN CLUBS.


Start a club with your most skilled friends. Fight your way to the top together, earn awesome prizes and become the KINGS OF POOL. Bragging rights guaranteed.


LEADERBOARD.


Be the best pool player. Gain ranks, show your skill, stay on top of the list!


PULL OFF TRICK SHOTS.


Show your magic 8 ball pots with our trick shot engine.


Other Highlights:


★ FREE ONLINE MULTIPLAYER POOL → challenge billiards players online, always free, forever.


★ PLAY LIKE A PRO → our advanced physics engine gives you the precision you need to hit that perfect shot every time.


★ GLOBAL CHAT → chat up other players, gloat about your victories, or lay down some good ol’ fashioned smack talk after a heated game.


★ PROFILE → show off your pool stats along with custom cues, badges, and medals earned by pulling off tough shots.


Think you have what it takes to be King? The road to becoming an 8ball billiards billionaire starts now!

لینک دانلود