تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Last Human Life on Earth v1.1 همراه با فایل مود شده بازی

Last Human Life on Earth نام بازی جدید و با گرافیکی منحصر به فرد در سبک بازی های نقش آفرینی ، زامبی و بقاء می باشد که کاربران دستگاه های اندرویدی می توانند آن را همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی را از سایت ما دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما نقش آخرین انسان بازمانده ای را خواهید داشت که هنوز به زامبی تبدیل نشده اید و انسان مانده اید . بقیه ی بشریت توسط یک طاعون فراگیر یا کشته شده اند و یا به زامبی تبدیل شده اند که در سال 2035 این اتفاق افتاده است . شما در طول بازی باید با وحشت ، ترس ، تنهایی ، زامبی ها ، حیوانات خطرناک و … جنگیده و انها را از میان ببرید تا بتوانید به راه خود در طول بازی ادامه بدهید و برای بقاگ خود بجنگید . زندگی شما مداوم در طول بازی توسط ارواحان ، زامبی ها و خطرات طبیعی تحدید می شود و شما باید بتوانید از تمامی این اتفاقات جان سالم به در ببرید . شما در بازی حق انتخاب میان سلاح های متفاوت و جذابی خواهید داشت که دارای قابلیت های متفاوتی خواهند داشت . اگر شما از طرفداران بازی های بقاء و یا زامبی کشی می باشید حتما این بازی را با گرافسک 3بعدی و منحصر به فزد خود را از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .برخی ویژگی های بازی Last Human Life on Earth : -تکامل داستان با حوادثی اتفاقی و جذاب در بازی . – سلاح های قدرتمند و مهمات شامل سلاح های غواصی، اسلحه گرم، مواد منفجره و غیره . -دارای گرافیکی سه بعدی و منحصر به فرد بازی . -دارای نسخه مود یا بدون محدودیت پولی بازی .

Last Human Life on Earth v1.1

In 2035 the world saw a plague that killed most of humanity and transformed the rest into zombies. You are the last human survivor in your city and perhaps the world. But you are not alone, mutant victims of the plague, the walking undead, lurk in the shadows, waiting for you to make a fatal mistake.
Your life is constantly being threatened by diseases, famine, cold, and the undead. You’ll have to stay calm amid all these dangers and believe there is a way out. Explore every inch of the post-apocalyptic world to collect valuable resources, craft and create weapons, and kill all the zombies for survival!
Game Features:
– Evolving story with random events and hundreds of challenges
– Powerful weapons and ammo perks including melee weapons, firearms, explosives, and more!
– Multiple, immersive environments from oil fields and military bases to snow mountains and rural farms
– Experience 3D shooting as a zombie hunter in the best zombie shooter game

لینک دانلود