تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Modern Strike Online v1.38.0 همراه دیتا

به روز رسانی :

1399/01/27 نسخه 1.38.0 اضافه شد.

 

Modern Strike Online

اگر شما هم از طرفداران بازی های ضد تروریستی هستید Modern Strike Online با ویژگی های جدید و زیبا خود در انتظار شماست . این بازی حاضر هست تا ایده بازی های اکشن رایگان به صورت چند نفره آنلاین را به چالش بکشد و با گرافیک عالی , آن را تقریبا برای همه دستگاه های اندروید بهینه سازی کند .

سایر توضیحات : درگیری های مسلحانه زیبا و آنلاین با نصب این بازی به طور همیشه در گوشی هوشمند شما ادامه خواهد داشت . شما می توانید با این بازی بخشی از پیشتازان میدان جنگ در مبارزات آنلاین مدرن شوید . با حملات رعد آسا با دشمنان واقعی خود از سراسر دنیا مقابله کرده و آن ها را شکست دهید .

ویژگی های

بازی Modern Strike Online

:– دارای 3 حالت و فرصت مبارزه برای بازی با قوانین خود با دوستان و یا دسته خود– امکان انتخاب میدان های جنگ مختلف با 7 نقشه متفاوت برای مبارزه با تاکتیک های مختلف برای پیدا کردن نقاط ضعف دشمن– وجود 25 نوع سلاح مختلف : تفنگ , تپانچه , شات گان , نارنجک , زره و …– امکان سفارسی کردن سلاح های خود و تست آن ها قبل از شروع مبارزات– اضافه شدن حالت بازی TDM با بمب در این نسخه– افزایش ظرفیت بازیکنان تا 10نفر در این نسخه
نام: Modern Strike Online
حجم فایل: 427 مگابایت
شرکت سازنده: Azur Interactive Games Limited
ورژن: 1.38.0
فرمت فایل: apk-zip
امکان استفاده بصورت آنلاین: آنلاین
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Modern Strike Online v1.38.0 + Data

Modern Strike Online apk is a very good FPS shooting mobile game, players will play counter-strike in the game or terrorists and the enemy in a fierce contest. The game has exquisite 3D graphics, realistic physical effects, perfect operation feel, Really restore the battlefield, bringing you the ultimate gaming experience!

لینک دانلود