تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Parker & Lane Criminal Justice v2.1

Parker & Lane Criminal Justice در سب بازی های پازل و گاه به گاه است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و هم اکنون قصد داریم تا این بازی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم . داستان بازی در داخل شهری است که مدتی است یک سری قتل های نابهنگامی در آن رخ داده است و شما در نقش یک کاراگاه جنایی هستید که باید قاتل این شهر را پیدا کنید و نظم و قانون را برای بار دیگر به شهر بازگردانید ‌. لیلی پارکر یک کارآگاه هوشمند و صالح است که به سختی کار می کند تا مجرمان را در پشت میله ها قرار دهد و جهان را به جایگاهی بهتر تبدیل کند حتی اگر به قیمت جان و زندگی خودش تمام شود . ویکتور لاین نیز یک وکیل مدافع محروم و جذاب است که کارش را بسیار خوب و هوشمندانه انجام می دهد اما فراموش نکنسد که باید همیشه پول او را سر موقع پرداخت کنید ! . هنگامی که برخی از جنایتکاران لین در گذشته دفاع می کردند ، پارکر مجبور شد با وی کار کند تا مجرم را پیدا کنند . اگر از طرفداران بازی های کارآگاهی و جنایی هستید بدون شک Parker & Lane: Justice Justice میتواند گزینه خوبی برای شما باشد که ارزش امتحان کردن را دارد . در این بازی شما می توانید تجربه کارآگاه بودن و کار بر روی یک پرونده جنایی را کسب کنید . تمام تلاش خود را بکنید تا بتوانید قاتل را قبل از اینکه کس دیگری را بکشد پیدا کنید ‌. اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Parker & Lane Criminal Justice :-امکان جستجو در 9 مکان مختلف و پیدا کردن شواهد در آن ها . -امکان بررسی سرنخ های بدست آمده . -امکان تجزیه و تحلیل تک تک اشیاء بدست آمده با استفاده از تکنیک های قانونی . -پشتیبانی از بیش از 60 داستان فوق العاده و 30 سطح چالش برانگیز . -دارای چالش های روزانه برای دریافت الماس اضافی برای حل پرونده .

Parker & Lane Criminal Justice

Help rookie detective Parker solve cases and bring criminals to justice!


In Parker & Lane – Criminal Justice, a streak of murders plagues the city. Become a homicide detective and restore law and order in this unique crime investigation game!


Lily Parker is a smart and righteous detective who works hard to put criminals behind bars and make the world a better place, even if her own life is a mess. Victor Lane is a smug but charming criminal defense attorney who doesn’t care who he’s defending as long as he’s getting paid. He’s also the best at his job.


When some of the criminals Lane defended in the past start dying, Parker’s forced to work with him to find the culprit. Could it be one of the criminal’s victims? Or perhaps some kind of vigilante? Is Lane himself being targeted?


Immerse yourself in the first episode of an exciting time management story game, feel the thrill of the chase and prove that your detective skills are second to none! Parker & Lane – Criminal Justice is waiting for you.


?️♀️ Help expose the hidden killer before another victim falls!
Look for evidence while investigating 9 different locations
?️♀️ Master 18 mini games based on forensic investigation
Examine clues and analyze objects using forensic techniques
?️♀️ Play through 60 extraordinary story levels and 30 extra challenge levels
Complete your case file by collecting diamonds
?️♀️ Conquer daily challenges to earn extra diamonds for your case file
Beat your high score with a choice of 15 awesome endless levels

لینک دانلود