تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Rise of Empire v1.250.103

Rise of Empire نام یک بازی جدید و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی در طراحی شده در دوران ظهور امپراتوری است . شما در این بازی نقش یک سرزمین را بر عهده دارید که توسط کشور های شرقی به آن حمله شده است و از بین رفته است و شنا باید آن را باز سازی کرده و قدرت خود را با تربیت افراد جنگجو ، جمع اوری اژدها هایی غول پیکر و ساخت دیوار هایی قوی بیشتر کنید تا به جنگ با دشمنان خود بروید و انتقام خود را از کشور های دیگر بگیرید و آنها را زیر سلطه خود قرار دهید . این بازی دارای گرافیک بالا و خیره کننده ای می باشد که هیجان حملات و جنگ های گروهی را بسیار بالا تر می برد . این بازی کاملا به صورت آنلاین یا احتیاج به متصل بودن به اینترنت در می باشد که باید با افراد دیگر در سرتاسر جهان که انها هم سرزمین های خود را ساخته اند بجنگید و یا حتی با تعدادی از آنها تشکیل گروه دهید تا در جنگ های به کمک یک دیگر بایید و یا اسلحه ها و قدرت هایی را برا جنگ خود از هم گروهی های خود بگیرید . در این بازی مهمترین عامل بهتر بودن شما استراتژی شما می باشد که باید در هر جنگ نیروهای مخصوصی را نسبت به تشخیص خود بگذارید و یا استراتژی دفاعی خود را بچینید تا برنده چالش های بازی شوید . همچنین شما در طول بازی با برنده شدن در جنگ ها غنیمت های جنگی را به دست می آورید که می توانید با استفاده از آنها وسایل دفاعی ، اسلحه های خود و نیروهای جنگنده را ارتقاء دهید یا بخرید .برخی قابلیت های بازی Rise of Empire :-دارای گرافیک خیره کننده بازی . -دارای گیم پلی اعتیاد آور . -قابلیت ارتقاء وسایل . -بازی به صورت کاملا آنلاین . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی در صفحه فیس بوک خود .

Rise of Empire

[Rise of Empire] is a Massive Multi-Player, Real-Time strategy war game. The player will take on the role of a leader of a small town devastated by the invasion of the Eastern Dynasty and the mysterious appearance of the legendary Death Harbingers who now has corrupted and have full control of the ancient powers of the dragons. Build your empire once again from the ruins, train your troops, tame dragons, recruit legendary heroes and join your allies in the non-ending war. To befriend or to plunder, the choice is yours!


Unique Features


-World Wide War
Real-time combat against players across the world, lead your country to greatness


-Realistic Graphics
The Map, The World, Your City, The Units, The Heroes, Everything just seems, REAL


-Build Your Empire
Absolute Freedom in City Building, upgrade your facilities, research your technologies, train your troops and recruit powerful heroes to strengthen your empire!


-Powerful Dragons
Powerful dragons each with different unique shouts are at your disposal, crush your enemies with their help!


-Hero System
Whether you like to engage your enemies at a distance, take them on at close quarters, or you enjoy developing your base at home, there are TONS of heroes that can help you with just that!


-Strategic Gameplay
One set of units just simply cannot dominate, Fighters, Shooters and Vehicles, You have to know your enemy and yourself to walk the battlefield of this world.

لینک دانلود