تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Tap Tap Fish AbyssRium V1.8.2

Tap Tap Fish AbyssRium از دسته بازی های شبیه سازی شده است که همراه با نسخه مود آن و بدو محدودیت برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی برای آرامش اعصاب و استراحت در وقت های فراغت برای کاربران طراحی شده است زیرا که صداعای گوش نواز اقیانوس ها و آرامش آن را به شما می دهد و شما در این بازی ارامش بخش تمام کاری که می کنید این است که برای کشف موجودات جدید دریایی یا سنگ ها به ماهی ها می زنید و با ساخت مرجان های دریایی قدرت خود را در بازی دو برایر افزایش خواهید داد . شما در مناطق مختلف دریاها و اقیانوس ها به کشف و حستو جو می پردازید و در آنها اکفاریوم های خود را می سازید و ماهی ها ، صدف ها ، مرجان های دریایی و … را قرار می دهید و با کشف اقیانوس ها خود را به آرامش ذهنی می رسانید . این بازی با طراحی زیبا و جذاب از دریاها و اقیانوس ها در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته تا خود را به آرامش ذهنی برسانند . همچنین شما می تواند ماهی ها یاموجودات دریایی خود را بسازید و آنها را با سلیقه خود طراحی کنید . شما در طول بازی شیر های دریافت می کنید که با کمک تنها یک عدد از آ«ها می توانید یک مرجان دریایی یا یک ماهی درست کنید و آن را به اقیانوس های آزاد راه بدهید . این بازی با گرافیک بالا و همینطور به صورت سه بعدی یا 3D طراحی شده است تا بتوانید نزدیک تر به واقعیت اقیانوس ها آ«ها را درک و تجربه کنید . همچنین این بازی یک نسخه VR هم دارد که با استفاد ه از کنسول و عینک های آن می توانید از این نسخه واقعیت مجازی بازی استفاده کنید و آن را بسیار واقعی تر و درون آن تجربه کنید !قابلیت های کلیدی بازی Tap Tap Fish AbyssRium :– مرجان و ماهی را تنها با یک شیر ساده ایجاد کنید .-طراحی بازی به صورتی که برای آرامش روان مفید باشد .-قابلیت بازی در نسخه VR یا واقغیت مجازی آ« .-قابلیت ساخت ماهی یا مرجان به سلیقه خودتان .-دارای گرافیک بالا در بازی .-درای طراحی سه بعدی .

Tap Tap Fish AbyssRium

Tap Tap Fish – AbyssRium is a game that helps relax your nerve. Level up your Stone, create your own fish and make the Aquarium belongs to you! A beautiful ocean world waiting for you to explore!


How to play?
Level up the stone by tapping.
Build Coral to double the vitality.
Use vitality to create your fish.


Features:
1.Simple Control—- create coral and fish with just a simple tap
2.Amazing graphics—you can view every fish in 3D dimension in HD
3.Lovely background music—- The voice of the whale & the sound of water droplets all guide you to a beautiful musical world.
4.VR (Virtual Reality) Support—-Use Cardboard to enjoy your abyss aquarium in VR mode. You can watch little fish swimming overhead and right before your eyes—in 3D

لینک دانلود