تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Muscle Hustle: Slingshot Wrestling v1.10.24789

The Muscle Hustle: Slingshot Wrestling  یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اسپورت و ورزشی در ارتباط با کشتی گیری می باشد که در این سایت همراه با نسخه مود آن در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است . در این بازی باید شما با حریف های مختلفی کشتی بگیرید و در طول بازب حرکت های فنی و تاکتیکی در کشتی را یاد بگیرید و از آنها استفاده کنید تا حریف های خود را مغلوب خود کنید . این بازی فقط با استفاده از لمس کردن دکمه های لمسی بر روی گوشی شما امکان پذیر می باشد پس دارای رابط کاربری ساده ای خواهد بود و کار های پیچیدیه ای نباید انجام دهید ولی دارای چالش های مختلف و سخت و هیجان انگیزی برای شما خواهد بود . شما در این بازی کشتی گیر خود را دارید که هویت آن را می سازید و با استفاده از کشتی گیر منحصر به فرد خود استفاده می کنید و کشتی می گیرید . شما حتی در این بازی می توانید حرکت های مخصوص خود را در این بازی اختراع کنید و آنها نماد و امضای کشتی شما در بازی باشند و حریفان شما در چالش ها شما را با حرکت های منحصر به فرد خودتان شما را بشناسد . شما می توانید کشتی گیر خود را ارتقاء دهید هم از لحاظ ظاهری و هم تکنیکی و قدرتی و … که می تواند یکی از جذابیت های بازی برای کاربران باشد . بازی را دانلود کنبد و لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی The Muscle Hustle: Slingshot Wrestling :-قابلیت ارتقاء کشتی گیران . -بازی با استفاده تنها یک دست . -گزینه های تاکتیکی و فریبدهنده در بازی . -عوض کردن زاویه و جهت دید در بازی . -قابلیت دادن امار نمرات بازیکن ها . -دارای صد های سطح مختلف در بازی . -دارای گرافیک بالا و خوب بازی . -دارای نسخه مود و بدون محدودیت بازی .

The Muscle Hustle

You’ve never played a wrestling game like this before! The controls are simple and fun; they might remind you of pool, marbles, or pinball. Classic wrestling moves and unique combos add exciting tactical and strategic depth. Bounce a monster strike at the exactly the right spot to KO your rival, save your signature move for a massive bodyslam, or bank a shot for a multi-hit combo.


Collect, train, and promote hundreds of wrestlers. Combine the unique stats and abilities of your hyper heroes to build the perfect tag-team for each match and battle it out in extensive single player campaigns or the real-time PvP league.


BUILD YOUR ROSTER
● Collect hundreds of unique wrestlers and build the best tag-team
● Train your wrestlers and unlock signature throws, holds and aerial attacks.
● Manage their wrestling career path from rookie, to jobber, to superstar


POOL-LIKE GAMEPLAY
● It’s simple to wrestle, only one hand required
● Just pull back, aim, and release!
● Deceptively deep tactical choices
● Work the angles for combos


EXTENSIVE SINGLE PLAYER CAMPAIGN
● Hundreds of levels to play, filled with unique challenges
● Throw chairs, set the ropes on fire, and jump off the top turnbuckle
● Hit the high scores on the leaderboards


REAL-TIME PVP LEAGUE
● Go head to head with other players in the pvp multiplayer league
● Progress through arenas in the league to go to the top


WRESTLING DRAMA
● Hilarious announcer commentary
● Spot a talented rookie when they’re just a little jabroni
● Please the crowd as a babyface, or turn heel
● Make sure to never break kayfabe!

لینک دانلود