تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Tick Tock: A Tale for Two v0.1.3 +فایل دیتا

Tick Tock: A Tale for Two نام بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های پازلی و فکری می باشد که برای کامپیوتر طراحی شده بود و به تازگی در اختیار کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی قرار گفته است که می توانند آن را از سایت ما download.ir به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما در این بازی به همراه گروه و دوستان خود در زمان گم شده اید و باید پازل های مختلف در این دو زمان را بتوانید حل کنید تا از این زمان ها فرار کرده و به حالت عادی بازگردید . پازل های این بازی حالتی فکری و چالشی خواهند داشت که هرچه به جلو پیش بروید قرار است آنها سخت تر و سخت تر شوند شما احتیاج به تفکر بیشتری خواهید داشت . شما باید پازل ها را به همراه دوستان خود و به صورت همکاری حل کنید که این حالتی چالشی تر و سخت تر را برای شما در بازی ریم خواهد زد . اگر شما از طرفداران بازی های پازلی و فکری هستید حتما این بازی جذاب را با داستانی منحصر به فرد از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . -برخی قابلیت های بازی Tick Tock: A Tale for Two : -بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت . -دارای داستانی منحصر به فرد . -حل کردن پازل های مختلف در بازی به صورت گروهی . -دارای گرافیک عالی بازی . -دارای صدا گذاری های جذاب و هیجان انگیز بازی .

Tick Tock: A Tale for Two v0.1.3

Tick Tock: A Tale for Two is an eerie cooperative puzzle game for two players. Each player needs a copy of the game on their own mobile device (phone or tablet) to play. You can also play cross-platform with a computer (PC or Mac). You and your friend are trapped in a mystical clockwork world. As time ebbs away you must solve increasingly complex puzzles to escape. Cooperation is key as neither of you have the full picture! Play on two devices, local or remotely, all you need is a voice connection.
"perhaps one of the most clever game ideas I’ve ever seen." - TouchArcade


"a spooky multiplayer puzzle game with a brilliant hook - that the game is played simultaneously on two screens, with half of the clues on one and half on the other." - EUROGAMER

لینک دانلود