تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Vlogger Go Viral – Tuber Game v2.13

Vlogger Go Viral – Tuber Game در سبک بازی های استراتژی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی جذاب و سرگرم کننده برای خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که شما باید با استفاده از یک دوربین از زندگی خود فیلم برداری کنید تنها با یک کلیک می تواتید بازی را شروع کنید . با دوربینی که در دست دارید یک موضوع پرطرفدار پیدا کنید و فیلم برداری کنید بعد از آن ویدئویی که درست کردید در آرشیو شما می روند . تنها با یک رویا در سرتان و دوربین فیلم برداری می توانید تلاش کنید و به یک ستاره تبدیل شوید . با این بازی می توانید فیلم های خودتان را تولید کنید و کانال های خود را مدیریت کنید تا میلیون ها بیننده دریافت کنید و میلیاردر شوید بعد از این که به یک ستاره تبدیل شدید می توانید استودیو و تجهیزات مورد نیاز آن را خریداری کنید و پیشرفت کنید . تمام موضوعات متفاوت را در سفر های خود در نظر بگیرید و از تمامی صحنه های زیبا و پر طرفدار فیلم برداری کنید . تنها چیزی که در این بازی باید در نظر بگیرید این است که ویدئو های زیبا و پرطرفدار را فیلم برداری کنید چرا که بیشترین چیزی که مهم است این است که شما به ستاره شدن نزدیک شوید و مهم تر از همه پولدار شوید . اگر از طرفداران بازی های استراتژی و مدیریتی هستید پیشنهاد ما به شما عزیزان Vlogger Go Viral است . اگر به این بازی خاص و جذاب علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . برخی از ویژگی های بازی Vlogger Go Viral – Tuber Game :-امکان انتخاب از بسیاری از موضوعات از جمله گربه ها ، سگ ها ، غذا ، بازی ها ، موسیقی ، فیلم و بسیاری دیگر . -امکان مدیریت کانال های خود . -امکان خرید و ارتقاء تجهیزات استودیو . -امکان فیلم برداری در مسافرت ها و تعلیلات شما و تبدیل شدن به یک ستاره میلیونر .

Vlogger Go Viral - Tuber Game v2.13

Get ready to become the next Internet sensation in Vlogger Go Viral, the idle clicker game where every tap takes your channel one step closer to the top. Begin with only a dream in your head and a camera in your hands, and climb your way to stardom. Do you have what it takes?
Produce videos, manage your channel, gain millions of subscribers and views, grow billionaire and upgrade your sweet equipment and studio to reach the skies!
Follow the comments on your channel to discover what’s trending. Produce a video with a trending topic and watch it go viral! Master all the topics on your journey to become rich and famous, all that without ever leaving your bedroom. Okay, maybe just for toilet breaks.
HIGHLIGHTS
• Tons of upgrades for your equipment and home studio
• Lots of topics to choose from: cats, dogs, food, games, music, movies, geek and many more!
• Manage your channel: upvote your fans, downvote your haters (just like in real life)
• Actually watch the videos you make!
• Hats! Yes, you heard it right.
AND LAST BUT NOT LEAST
Pugs with ties, robot parrots, walking pineapples, last-year’s console and comfy armchairs! What else could a world famous vlogger possibly want?
All right, now that’s a wrap! Download Vlogger Go Viral and start filming now!
Please note! This game is free to play, but it contains items that can be purchased for real money. Some features and extras mentioned in the description may also have to be purchased for real money.

لینک دانلود