تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید World of Warships Blitz 1.10.1

World of Warships Blitz از دسته بازی های هیجان انگیز و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که همراه نسخه مود آن یا بدون محدودیت آن است برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی به نفرات اول بازی در هر ماه جایزه های نقدی به آنها داده می شود . این بازی در حوالی تاریخ جنگ جهانی دوم طراحی شده است که فضای آن زمان را برای شما آماده و با گرافیک بالا طراحی کرده است . شنا در این بازی استراتژی نقش فرمانده بازی را بر عهده دارید که جنگاوران ، تکاوران ، نیروهای دریایی و خلبانان را انتخاب کرده و آنها را آماده جنگ می کنید و وسایل مورد نیاز آنها را در اختیار آنها می گذارید و از آنها برای برنده شدن در جنگ های خود استفاده می کنید . شما باید وسایل خود را بسازید و سربازان را طراحی کنید و بسیاری موراد بازی از جمله وسایل و افراد برای حمله یا دفاع دست شما خواهد بود و باید به بهترین شکل از آنها استفاده کنید تا دشمنان خود را نغلوب خود سازید و در جنگ جهانی دوم پیروز شوید . همچنین این بازی دارای موسیقی و گرافیک بسیار جذابی می باشد تا شما را بسیار بیشتر نسبت به این سبک بازی ها جذب شوید . اگر شما هم جزو طرفداران بازی های استراتژی و جنگی هستید این بازی جذاب را همراه با نسخه مود آن از سایت ما دانلود کنید و از آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی World of Warships Blitz : -قابلیت طراحی سلاح ها توسط خود بازیکنان . -بازی به صورت آنلاین یا آفلاین . -گرافیک بالای بازی . -طراحی بازی نسبت به تاریخ جنگ جهانی دوم . -هنراه با نسخه مود یا بدون محدودیت . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دوستان خود در شبکه های اجتماعی .

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz is a free-to-play mobile MMO action game by Wargaming and is based on the award winning PC version of World of Warships.


World of Warships Blitz brings the World War 2 naval strategy and action of PC to the highly immersive, quick and fast paced action on mobile and tablet.


You can now master the steel juggernauts from a variety of Battleships, Cruisers, Destroyers and even Aircraft carriers , and jump straight into quick, action-packed 7vs7 epic warships battles no matter where you are!


A truly free-to-play game. No timers, energy bars, fuel—play as much as you want and whenever you want.


Install :
1. Install Apk
2. Extract and copy folder “net.wargaming.wows.blitz” to “Android/Obb/”
3. Play and enjoy it

لینک دانلود