تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی جدید Rayman Fiesta Run برای اندروید

بازی جدید Rayman Fiesta Run از سری بازی جذاب و مهیج در سبک ماجرایی که توسط Ubisoft Entertainment به تازگی برای دیوایس های اندروید منتشر شده است . در این بازی شما نقش آدمک کوچکی را که ریمن نام دارد را بازی می کنید ، شما در بازی Rayman Fiesta Run مراحل های زیادی را در پیش و رو خواهید داشت که بسیار سرگرم خواهید شد . بازی Rayman Fiesta Run دارای 75 مرحله ی جذاب و سخت می باشد که در قالب 4 جهان مختلف تجربه خواهید کرد . موجودات ریز و خطرناکی در طول بازی با شما برخورد خواهند داشت و مانع رد شدن شما از موانع ها می شوند ، شما باید با مهارت بالای خود هر مرحله را به پایان برسانید . از قابلیت های ورژن جدید بازی Rayman Fiesta Run این است که ریمن می تواند پرواز کند و دیوار های مختلف عبور کند ، مراحلی مانند دریا در بازی شبیه سازی شده است که شما می توانید در آب هم شنا کنید . با جمع آوری سکه و بالا بردن امتیاز خود شما قادر خواهید بود قدرت خود را زیاد کنید و مراحل مختلفی را باز کنید . این بازی در سال 2012 به یکی بهترین و محبوب ترین بازی ها برای دیوایس های آیفون و اندروید معرفی شد که بازی های ریمن در نسخه های دیگر هم شروع به تولید کرد . Rayman Fiesta Run دارای گرافیک بالایی می باشد که شما را مجذوم خود خواهد کرد .

 ویژگی های بازی Rayman Fiesta Run :– دارای بیش از 75 مرحله ی مختلف– به اشتراک گذاشتن فعالیت ها و دستاوردهای خود در شبکه اجتماعی فیسبوک– قابلیت بازی در 4 دنیای جدید و شگفت انگیز با مکان هایی متنوع– جمع آوری سکه و بالا بردن امتیاز خود– دارای گرافیک بسیار بالا

Join legendary platforming hero Rayman for a new adventure on your favorite mobile device

If you enjoyed Rayman Jungle Run, winner of the App Store’s BEST of 2012, you will love Rayman Fiesta Run and its new wacky Fiesta world! Lunge for cocktail umbrellas, leap on limes and punch those piñatas…the sky’s the limit!

لینک دانلود