تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dimension Drive نسخه ALI213

به روز رسانی :

1397/10/03 نسخه ALI213 اضافه شد .

Dimension Drive یک بازی تیراندازی با سفینه در فضا است که دارای مکانیک teleport می باشد . این بازی به طور یک پارچه سبک تیراندازی و پازلی را با مکانیک خود ترکیب می کند . این بازی شما را به داستان های علمی تخلی کمیک بوک ها در جهانی چند بعدی انتقال خواهد داد . Ashajul ها یک نژاد بی رحم و چند بعدی فضایی است که در حال حمله به سرزمین ما یعنی کره زمین هستند . شما به عنوان کاپیتان Jackelyne Tywood در سفینه فضایی به نام Manticore حضور دارید که این سفینه با قابیلت teleport در فضا با دشمنان فضایی مبارزه می کند . شما باید رمز و راز های گذشته خود و منشاء Dimension Drives را با تمام دوستان طرف شما در V.E.R.A کشف کنید . این بازی در میدان های جنگ فضایی به طور هوشمند به انتقال های فضایی سریع تمرکز کرده است . شما می توانید با قابلیت teleport در سفینه خود در سراسر جهان چند گانه سفر کرده و با تهدید های مختلف روبرو شوید و نژاد ها و متحدین جدیدی را پیدا کنید و ماجراهای مختلفی را تجربه کنید . ترکیب بدون درز در تیراندازی و پازلی بازی به شما امکان خواهد داد تا به صورت استراتژیکی در مبارزات خود با دشمنان تمرکز کنید . Dimension Drive یک بازی تیراندازی منحصر به فردی است که در ان با دو جبهه مختلف در یک زمان به مبارزه می پردازید . در این بازی سطح های معمولی , سخت , شدید و WTF در اختیار شماست تا سبک های مختلف بازی را در شرایط متفاوتی تجربه کنید . شما می توانید این بازی جذاب را در حالت انفرادی و یا به صورت همکاری با یکی از دوستانتان تجربه کنید و همه چیز خود را با یکدیگر به اشتراک به گذارید و از گیم پلی بازی لذت ببرید . در این بازی شما می توانید داستان Jack در کتاب های کمیک با رنگ های رغنی را در سبک هنری زیبا در این بازی تحربه کنید . چه کسی گفته فضا سیاه و سفید است ؟ خوب ما نگفتیم ! اگر هم چنین فکری می کردین با این بازی افکار شما متحول خواهد شد . استراتژی ها و تصمیمات خود را با دقت بگیرید و بهترین مکان و زمان برای teleport را انتخاب کنید .

معرفی بازی کامپیوتری Dimension Drive

مشخصات بازی Dimension Drive :نام بازی : Dimension Driveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : 2Awesome Studioمنتشر کننده : 2Awesome Studioسبک بازی : شوتر – اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM

Dimension Drive - PC

This intense space shoot ’em up challenges you to fight across two battlefields on one splitscreen. Instantly switch between them to dodge waves of bullets, reach secret areas, or surprise your enemies. Play solo or turn it up to 11 with a local co-op partner to give your enemies hell when you team up on one screen, or split up to grab as much loot as possible.


Unlock and power up a variety of weapons like the Flak Shotgun - an overpowered beast that blasts ships to atoms at point blank range or the burning wall of space death streaming from the flame-thrower like Plasma Torch. Master advanced techniques like the Drift Drive that lets you dodge bullets in a split second or even flip into Reverse Drive to hit enemies when they least expect it.

لینک دانلود