تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی دستینی Destiny 2 آپدیت 18 خرداد 1400 نسخه Steam Backup

به روز رسانی :

1400/03/18 بازی Destiny 2 Steam Backup نسخه رایگان - آپدیت 08 ژوئن 2021 اضافه شد.

Destiny 2

بازی جدیدی در سبک شوتر آنلاین می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Bungie و با همکاری استودیوهای بازی سازی Vicarious Visions و High Moon Studios در حال ساخت است و توسط کمپانی مطرح Activision در تاریخ 8 سپتامبر 2017 برای سیستم عامل ویندوز و کنسول های Xbox one و Ps4 منتشر خواهد شد . بازی Destiny 2 دنباله ای مستقیم برشماره اول این بازی می باشد که در سال 2014 منتشر شد و یکی از موفق ترین بازی های آن سال لقب گرفت ، شماره اول این بازی اما یک بازی انحصاری برای کنسول های خانگی بود اما پس از درخواست های فراوان شماره دوم این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد . یک سال پس از حوادث Destiny: Rise of Iron گروهی قدرتمنمد از ارتش کابال ها با نام RED LEGION به فرماندهی Dominus Ghaul  آخرین شهر انسان ها حمله می کنند . Dominus Ghaul اعتقاد دارد که تراولر به اشتباه انسان ها را برای انتقال قدرت انتخاب کرده است او اعتقاد دارد که او و تیمش انتخاب صحیح تری می باشند . پس از حمله به شهر Dominus Ghaul با موفقیت گاردین ها را از قدرتشان منع می کند و مجبور می کند که به نقاط مختلف دنیا فرار کنند ، حال شما به عنوان یکی از همین گاردین ها وظیفه مقابله با Dominus Ghaul و RED LEGION را دارید .سایر توضیحات :بازی رایانه ای Destiny 2 دنباله ای مستقیم بر بازی دستینی Destiny می باشد ، در این شماره بازی باز باری دیگر وارد دنیای پست آپوکالیپسی دستینی می شود و دنبال کننده ماجراجویی گاردین ها می باشد . طبق اعلام سازندگان شماره جدید آشنا و جذاب برای طرفداران قدیمی و یک بازی اعتیاد آور برای تازه وارد ها می باشد . طرفداران قدیمی قادر نخواهند بود اسلحه ها و لباس های خود را از بازی قدیمی به بازی جدید منتقل کنند فقط در صورتی که مرحله Heart Of The Black Garden را به پایان رسانده باشید قادر خواهید بود که ظاهر شخصیت خود را به بازی جدید منتقل سازید . بازی جدید شما را به سه سیاره جدید و یک منطقه جدید بر روی کره زمین خواهد برد . European Dead Zone بر روی کره زمین ، Titan ماه سیاره زحل ، Nessus و lo که هنوز اطلاعاتی از آنها در دست نیست از سیاره های جدید در

 بازی Destiny 2

می باشند . سازندگان در قسمت جدید ماموریت های پاترول را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند این بار NPC ها در ماموریت های پاترول به شما ماموریت هایی خواهند داد که اطلاعات بسیاری در رابطه با دنیای بازی به شما خواهد داد . استرایک ها و رید های محبوب این بازی با تغییرات قابل توجه و سورپرایز های بسیاری بازگشته اند که سازندگان قول اطلاعات اضافه در ماه ها آینده را داده اند ، به تازگی اطلاعاتی در رابطه با نسخه Close بتای این بازی در اینترنت منتشر شده است ، درابتدا گفتن این امر ضروری می باشد که برای ورود به بتای این بازی باید بازی را پیش خرید کنید ، البته افرادی که قصد پیش خرید بازی را ندارند نیز می توانند از تاریخ 21 جولای تا 23 جولای به تجربه این عنوان بپردازند. 

Beyond Light نام جدیدترین DLC منتشر شده برای این بازی است که برای داشتن آن باید از طریق استیم ان را خریداری کنید.

 
نام: Destiny 2
حجم فایل: 61.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Bungie
تاریخ انتشار: 1398/3/19
امتیاز استیم: 9
نسخه: Steam Backup
آپدیت: آپدیت 18 خرداد 1400 - 08 ژوئن 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شوتر - آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16
رمز فایل: www.download.ir

Destiny 2 Steam Backup Update 08 June 2021

As usual, the new season of content comes with Exotics for players to collect. The new Exotic armor pieces are class specific gauntlets for Hunters, Titans, and Warlocks.There are also two new Exotic weapons this season, including the returning Thorn hard cannon.The only hidden weapon in the collection is Thorn. Its perks have already been data-mined, and are a bit different than last time it was available. Thorn’s Exotic perk, Mark of the Devourer, causes shots to pierce the target and deal damage over time. When Thorn kills enemies, they drop Remnants on the ground, which refill the magazine and make Mark of the Devourer more powerful.

لینک دانلود