تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Men of War Assault Squad 2 Cold War – Codex

به روز رسانی :

1398/06/22 نسخه Men of War Assault Squad 2 Cold War - Codex اضافه شد.

Men of War Assault Squad 2 مردان جنگ جوخه حمله 2 یکی دیگر از سری بازی های استراتژیک است که توسط شرکت Digitalmindsoft طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط شرکت 1C Company به طور اختصاصی برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . این بازی , ادامه سری بازی های مرد جنگ است که تجربه ای جدید را در این سری جدید تجربه خواهید کرد . نسخه ی دوم هم مانند نسخه ی اول تمرکز ویژه ای بر بخش Multi Player و Co-op خواهد داشت ضمن این که یک روند داستانی جذاب برای بخش تک نفره تهیه شده است . این بازی یک ادامه برای نسخه ی ۲۰۱۱ تلقی می شود که تاکنون سازندگان برخی از ویژگی های این بازی را مطرح کرده اند . در این سری , سبک های جدید مبارزه و زد و خورده , ماموریت های مرگبار , وجود نقشه های جدید طراحی شده و تیراندازی های مخفیانه هیجان خاصی را به بازی بخشیده است . در ساخت بازی از یکی از قدرتمندترین موتورهای بازی سازی استفاده شده است که پیشرفت های قابل توجهی در قسمت بصری بازی داشته است . بهبود رابط AI , بهبود سایه ها در بازی و همچنین استتار در محیط های مختلف با توجه به فصل , بهبود صداها , به روزرسانی وسایل نقلیه و غیره از ویژگی های این موتور جدید است . شما هم اکنون می توانید این بازی زبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

ویژگی های نسخه Men of War Assault Squad 2 Iron Fist :

این نسخه بازی اصلی که تا ورژن 3.112.0 آپدیت شده است را شامل می شود همچنین DLC جدیدی در آن با نام Iron Fist قرار دارد که علاوه بر اضافه شدن داستان و خصوصیات جدید , قسمت singleplayer نیز به آن افزوده شده است . در این نسخه بازی این اجازه را به شما می دهد تا به عنوان یکی از خدمه های تانک متفقین شانس خود را در میدان نبرد برای نابودی دشمنان امتحان کنید .

Complete Edition includes: * Men of War: Assault Squad 2 – Deluxe Edition upgrade * Men of War: Assault Squad 2 – Iron Fist * Men of War: Assault Squad 2 – Airborne

نام: Men of War Assault Squad 2
شرکت سازنده: Digitalmindsoft
تاریخ انتشار: 2014
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
منتشر کننده: 1C Company
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود