تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامیپوتر Still Life 2

بازی Still Life 2 در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Anuman / Microids ساخته شده و استودیوی Gravity Europe SAS این بازی را برای پلتفرم PC در سال 2009 منتشر کرده است . چه کسی فرد مجهول داستان است ؟ بازی Still Life 2 در ادامه نسخه ی شماره ی یک آن می باشد که در سال 2005 منتشر شد و ادامه دهنده ی قاتل مجهول الهویت است . خود را برای یک تحقیقات جدید پیرامون مامور ویژه Victoria McPherson آماده کنید .

خلاصه داستان : در پاییز 2008 ویکتوریا به Maine می رو جایی که به تازگی جسد فردی به نام Ellen Dunnigan در آن پیدا شده است . ویدئوهای فرستاده شده به پلیس و مطبوعات بدون شک خویت اصلی قاتل را آشکار ساخت . شکنجه گر ساحل شرقی دوباره بازگشته است . هیچ سرنخی در طول کالبد شکافی یافت نشد زیرا جسد توسط قاتل پاک شده بود و چیزی در آن به عنوان مدرک باقی نمانده است . برای اولین بار قاتل هیچ گونه خطایی انجام نداده است . زمانی که ویکتوریا در اتاق هتل خود بود متوجه خبری از سوی Paloma Hernandez می شود خبرنگاری که تا بحال تمام گزارش های پیرامون شکنجه گر ساحل شرقی را جمع کرده است و به همین علت تحت حمایت و مراقبت های FBI می باشد طی قراری که این دو فرد با یکدیگر می گذارند Paloma شواهدی و سرنخ هایی را رو می کند ولی در همین حال توسط قاتل اصلی ربوده می شود . گیم پلی بازی Still Life 2 همانند نسخه قبل دارای کنترل دو کارکتر می باشد یکی Paloma و دیگری ویکتوریا . روش بازی کرن کاملا به شما بستگی دارد و این شما هستید که داستان را با سلیقه ی خود جلو می برید . گرافیک بازی با پیشرفت هایی روبه رو بوده و شما را با داستان زیبای خود ساعت ها سرگرم خواهد کرد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Still Life 2نام بازی (فارسی) : روش زندگی 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Anuman / Microidsمنتشر کننده : Gravity Europe SASسبک بازی : ماجراجویی , معماییحجم فایل : 3.7 گیگابایتنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود