تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی black and white 2

Black & White 2 یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2005 توسط استودیوی بازی سازی Lionhead Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Lionhead Studios یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی و بسیار موفق می باشد که تاکنون موفق به ساخت تعدادی از بزگترین بازی های رایانه ای تاریخ شده است ، این استودیو در سال 1996 توسط Peter Molyneux تاسیس شد و به سرعت خود را به عنوان یکی از قطب های بازی سازی معرفی کرد ، این استودیو با ساخت بازی هایی مانند سری محبوب Fable و سری Black and White موفق شد سبک استراتژیک و سبک نقش آفرینی را دست خوش تغییرات فراوانی کند . بازی black and white 2 یک بازی در سبک استراتژیک می باشد که در زمان انتشار با موفقیت های بسیاری روبرو شد ، بازی black and white 2 را می توان به راحتی بازی نامید که سبک استراتژیک را از حالت جنگی خارج و بخش های اخلاقی و انسانی به ان اضافه کرد است . در این بازی شما باید با استفاده از منابع خود شهرهای بزرگ ساخته و انسان ها را از شر دشمنان خارجی نجات بدهید .

سایر توضیحات : در ابتدای بازی یک شهر یونانی توسط ارتش ازتک نابود می شود و شما باید با استفاده از ارتش تحت کنترل خود تعدادی از این انسان ها را نجات داده و آنها را به یک مکان امن منتقل کرده و پس از آن شروع به ساخت شهر های بزرگ کرده و در نهایت به مبارزه با دشمنانتان بپردازید . در این بازی برای اولین بار در بازی های استراتژیک حالت صلح وارد این سبک شد ، در این بازی شما می توانید با یکی از دشمنان خود صلح کرده و با کمک او سایر دشمنانتان را از پای در آورید . در این بازی تمام انتخاب های شما نتیجه ای در بر خواهند داشت و ممکن است باعث شوند که یکی از همراهان شما شما را ترک کند و یا یکی از کشورهای همراه شما تبدیل به دشمن شما شود . بازی استراتژیک black and white 2 یکی از متفاوت ترین بازی های استراتژیک چند دهه اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر black and white 2

مشخصات بازی :نام بازی : black and white 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2005شرکت سازنده : Lionhead Studiosمنتشر کننده : Lionhead Studiosسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : EXEلینک مرتبط : WIKIPEDIA– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

black and white 2

لینک دانلود